۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: ۶۳۸۶۶
سخنگوی فراجا خبر داد؛
سخنگوی فراجا به مجرمان و عاملان هر جرم و جنایتی هشدار داد حتی اگر سال‌ها در حال فرار بوده و زندگی مخفیانه داشته باشند، در نهایت به دست عدالت گرفتار خواهند شد.
کد خبر: ۱۱۰۰۲

رشد 14 درصدی دستگیری قاتلان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، سردار سعید منتظرالمهدی با بیان اینکه شهادت ماموران پلیس، تنها منحصر به هفته‌ها و ماه‌های اخیر نبوده و جزوی ناگزیر و جدایی‌ناپذیر از ماموریت‌های متعدد و متنوع حافظان امنیت است، گفت: گرچه منتهای آمال همکاران سبزدلمان، قرار گرفتن در میان خیل شهدا است، اما این آرزوی مقدس، دلیلی بر گذشتن از تقصیر قاتلان و عدم پیگیرد مسببان شهادت ماموران پلیس نیست؛ آن‌ها را دنبال کرده و به خانواده معزز همکاران شهیدمان نیز اطمینان می‌دهیم که هیچ پرونده‌ای را ناتمام رها نمی‌کنیم چراکه حق این پیگرد قانونی و دستیابی به نتیجه برای فراجا محفوظ است.

 
منتظرالمهدی با اشاره به بخشی از اقدامات پلیس در یک ماه گذشته، از دستگیری یکی از سارقان مسلح در استان فارس و هلاکت یکی دیگر از قاتلان فراری ماموران پلیس توسط نیرو‌های یگان ویژه که به گمان خود با مخفی شدن قصد فرار از چنگال قانون را داشت، خبر داد.
 
معاون فرهنگی اجتماعی فراجا ضمن هشدار به مجرمان و عاملان هر جرم و جنایتی گفت: این افراد بدانند که حتی اگر سال‌ها در حال فرار بوده و زندگی مخفیانه داشته باشند، در نهایت به دست عدالت گرفتار خواهند شد و این وعده‌ای حتمی است که توسط پلیس دستگیر شده و به سزای اعمال ننگین شان خواهند رسید.
 
به گفته وی با تلاش‌های صورت گرفته از سوی ماموران پلیس در هفت ماهه امسال، دستگیری قاتلان نیز ۱۴ درصد رشد داشته که نشان از عزم جزم پلیس برای به دام انداختن این تبهکاران خطرناک و حفظ امنیت شهروندان دارد؛ همچنین در این مدت حدود ۶۱ درصد از اراذل و اوباش چاقو به دست و قداره کشانِ سلب کننده آرامش و آسایش روانی جامعه، دستگیر شده و به قانون سپرده شدند./ ایسنا
برچسب ها: دستگیری سارقان فراجا
ارسال نظر
آخرین اخبار