۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۳
تعداد بازدید: ۱۲۶۵۰۴
سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: این تعداد دستگاه خودرو در ۲۴ استان به مزایده گذاشته شده است.
کد خبر: ۱۱۴۳۶

عرضه خودرو‌های سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به ارزش هزار و 300 میلیارد تومان

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، سید عبدالمجید اجتهادی مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: ۴۰۰ دستگاه انواع خودرو‌های سنگین و سواری، ماشین آلات سنگین و کشنده خارجی و داخلی در مزایده سراسری فوق العاده به شماره ۵۸۳ این سازمان عرضه شد.

اجتهادی گفت: این تعداد دستگاه خودرو در ۲۴ استان به مزایده گذاشته شده است. علاقمندان تا ۳۰ آبان ماه می‌توانند جهت بازدید از خودرو‌ها به انبار‌های این سازمان در استان‌ها مراجعه و پیشنهاد قیمت ارائه کنند.

بیشتر بخوانید: افزایش 330درصد حجم اعاده کالا نسبت به سال قبل|بیش از 1000میلیارد تومان کالا در مزایده آبان عرضه می‌شود +ویدیو

وی افزود: شرکت در این مزایده از طریق ستاد الکترونیک دولت انجام می‌شود و روز پنجم آذرماه مرحله رمزگشایی با حضور دستگاه‌های نظارتی برگزار و نتایج به برندگان اعلام خواهد شد.

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با بیان اینکه قیمت پایه کارشناسی این تعداد خودروها، هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان است، گفت: بیشترین تعداد خودرو‌ها از سوی استان‌های آذربایجان غربی، بوشهر، تهران، خوزستان و قم عرضه شده است.

بیشتر بخوانید: دو اقدام مهم در دستور کار سازمان اموال تملیکی/برگزاری بیش از ۴۵حراج طی سه ماه گذشته

وی در پایان گفت: متقاضیان با مراجعه به سامانه ستاد تدارکات الکترونیکی دولت و سازمان اموال تملیکی می‌توانند با مشاهده فهرست خودرو‌ها و ماشین‌آلات، محل بازدید را انتخاب و در مزایده شرکت کنند.

برچسب ها: خودرو اموال تملیکی مزایده
ارسال نظر
آخرین اخبار