۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۵
تعداد بازدید: ۴۸۰۱۰
امروز ۸ پرواز از ۵ فرودگاه بین المللی برای عملیات رفت حجاج به مقاصد جده و مدینه انجام می شود.
کد خبر: ۱۶۵۸۸

  پرواز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، امروز ۳۱ خرداد همزمان با دهمین روز از انجام عملیات رفت حجاج، دو پرواز از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) به فرودگاه‌های جده و مدینه، یک پرواز از فرودگاه اردبیل به مقصد مدینه، دو پرواز از فرودگاه شیراز به فرودگاه جده، دو پرواز از فرودگاه مشهد به مدینه منوره و یک پرواز از بوشهر به مقصد جده انجام خواهد شد.
در دهمین روز از اعزام زائران بیت الله الحرام دو پرواز از ترمینال سلام شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) انجام خواهد شد که اولین پرواز در ساعت ۵ و ۴۰ دقیقه صبح امروز به شماره پرواز ۱۸۳۴ از تهران به مقصد جده پرواز کرد و پرواز دوم هم در ساعت ۲۲ و ۴۰ دقیقه شامگاه به شماره پرواز ۱۸۲۴ عازم مدینه خواهد شد.
اولین پرواز استان اردبیل در ساعت ۵ و ۵ دقیقه صبح امروز از فرودگاه بین المللی اردبیل به شماره پرواز ۱۸۲۰ عازم مدینه شد.
همچنین اعزام حجاج بیت الله الحرام استان فارس نیز امروز با دو پرواز از فرودگاه بین المللی شهید آیت الله دستغیب انجام خواهد شد، اولین گروه زائران ساعت ۲ و ۵ دقیقه بامداد امروز به شماره پرواز ۱۸۲۶ به سوی فرودگاه جده عزیمت کرد و دومین گروه زائران هم در ساعت ۹ و ۱۰ دقیقه صبح امروز به شماره پرواز ۱۸۳۰ عازم فرودگاه جده شد.
اعزام زائران بیت الله الحرام از استان خراسان رضوی نیز با دو پرواز از فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد انجام می‌شود، اولین پرواز در ساعت ۱۴ و۱۵ دقیقه ظهر امروز به شماره پرواز ۱۸۲۲ به مدینه منوره انجام خواهد شد و پرواز دوم در ساعت ۱۵ و ۴۰ دقیقه بعد از ظهر امروز به شماره پرواز ۱۸۳۶ انجام خواهد شد.
پرواز‌های بوشهر هم در ساعت ۱۶و ۳۵ دقیقه بعداز ظهر امروز به شماره پرواز ۱۸۳۲ از فرودگاه بین المللی بوشهر به سوی جده پرواز خواهد کرد.
در عملیات حج امسال قریب به ۴۰ هزار زائر بیت الله الحرام ظرف مدت ۲۰ روز از تاریخ ۲۲ خرداد تا ۱۲ تیر از ۱۸ ایستگاه پروازی عازم می‌شوند./باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها: هواپیما شرکت هواپیمایی نرخ بلیط هواپیما
ارسال نظر