۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: ۶۱۷۸۵
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: سال گذشته یک درصد مالیات بر ارزش افزوده که باید به وزارت بهداشت تخصیص داده می‌شد، محقق نشد و امسال هم این قانون اجرایی نشده است. سازمان برنامه و بودجه و وزارت اقتصاد باید هر چه زودتر این بودجه را تخصیص دهند.
کد خبر: ۱۶۶۳۹

هنوز بودجه‌ای که باید به وزارت بهداشت تخصیص داده می‌شد، محقق نشده است!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط ، حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه اول تیر ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی اظهار داشت: از سفر رئیس جمهور به استان اصفهان تشکر می‌کنم و باید بگویم این سفرهای استانی نشان می‌دهد دولت سیزدهم مردمی است و به مشکلات مردم توجه دارد.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری تاکید فرمودند که نباید مردم را ناامید کرد و این مساله گناه نابخشودنی است. سفرهای استانی رئیس جمهور، امید را در دل مردم زنده می‌کند.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رئیس جمهور در بحث مربوط به آب یکسری مسائل کلی را مطرح کرد و باید مصادیق عملی این مساله هم دیده و اعتبارات لازم برای آن در نظر گرفته شود.

نقدعلی خطاب به وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: سال گذشته یک درصد مالیات بر ارزش افزوده که باید به وزارت بهداشت تخصیص داده می‌شد، محقق نشد و امسال هم این قانون اجرایی نشده است. سازمان برنامه و بودجه و وزارت اقتصاد باید هر چه زودتر این بودجه را تخصیص دهند.

وی گفت: متأسفانه شاهدیم که قطعی برق بهانه‌ای به دلالان و محتکران داده تا نرخ سیمان را افزایش دهند و حتی نرخ سیمان را تا سه برابر بالا بردند که لازم است وزارت صمت و نهادهای نظارتی با دلالان برخورد جدی کنند.مهر.

برچسب ها: سازمان برنامه و بودجه محمدتقی نقدعلی صحن مجلس دولت سیزدهم
ارسال نظر