۰۲ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۰
تعداد بازدید: ۴۸۱۶۵
«سامانه صدور پروانه اجرای نمایش» با هدف تسریع و دقت در امور نمایشی دوباره راه‌اندازی شده است.
کد خبر: ۱۶۶۷۷

راه‌اندازی مجدد سامانه‌ای برای صدور مجوزهای اجرای تئاتر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط،، در راستای اجرای طرح ملی دولت الکترونیک و همچنین تسهیل در روند انجام‌ کار، «سامانه صدور پروانه اجرای نمایش» باهدف تسریع و دقت در امور محوله راه‌اندازی شده‌ است.

بر این اساس از تاریخ چهارم تیرماه 1401، صدور پروانه اجرای تمامی نمایش‌ها از طریق ثبت‌ نام در سامانه یاد شده با نشانی sso.farhang.gov.ir انجام می‌شود. متقاضیان با ورود به سایت معرفی‌ شده، ضروری است یکی از دو روش «ثبت درخواست حقوقی» برای مراجعان دولتی و سازمانی و «ثبت درخواست حقیقی» برای سایر هنرمندان حوزه نمایش را انتخاب و نسبت به تکمیل آن اقدام کنند.

ثبت‌ نام کلیه تماشاخانه‌های دولتی شامل سالن های تحت پوشش ادارات کل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان‌ها، نهادها و ارگان‌های دولتی سراسر کشور و اماکن و محیط‌هایی که قابلیت اجرای نمایش دارند با ارائه نامه از بالاترین مقام و با لحاظ شرایط و قوانین مندرج در اساسنامه آن‌ها و شیوه‌نامه‌های مربوطه انجام می‌شود.

تئاتر , اداره کل هنرهای نمایشی ,

مدیران تماشاخانه‌های دولتی با ارسال معرفی نامه مطابق فرم مورد تایید شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش، نسبت به معرفی نماینده خود اقدام کند که به این وسیله برای آن‌ها نام‌ کاربری و رمز ورود اختصاصی تعیین شود. در همین راستا لازم است مؤسسات فرهنگی و هنری تک‌منظوره و چندمنظوره نیز از طریق شناسه ملی، اقدام به ثبت نام در سامانه مذکور کنند./ تسنیم

برچسب ها: اداره کل هنرهای نمایشی تئاتر
ارسال نظر