۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۱
تعداد بازدید: ۵۰۶۷۶
پلتفرم اینستاگرام بعد از بازخورد‌های منفی کاربران نسبت به تغییرات از آن ها دست کشید.
کد خبر: ۱۹۱۸۳

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، پلتفرم اینستاگرام برای شبیه شدن به تیک تاک، چندی پیش آزمایش نمایش تمام صفحه تصاویر و ویدئو‌ها را آغاز کرد، اما با بازخورد مثبتی از سوی کاربران مواجه نشد.

به همین دلیل، آدام موسری رئیس اینستاگرام، به تازگی اظهار داشته که این آزمایش، تا چند هفته دیگر به پایان می‌رسد، چون کاربران از طراحی‌های جدید فید عصبانی هستند و بازخورد مثبتی نداشته اند.

اینستاگرام ماه قبل، فید تمام صفحه و نمایش تعداد بسیار زیادی از پست‌های توصیه شده و پیشنهادی خود را برای رقابت با تیک تاک آزمایش کرد.

همچنین گزارش شده مدت زمانی که کاربران برای مشاهده ویدئو‌های ریلز سپری می‌کنند در سه ماهه گذشته، ۳۰ درصد رشد داشته است. در این زمینه موسری گفت جدا از تغییرات اخیری که در اینستاگرام رخ داده، استقبال تدریجی از ویدئو‌ها اتفاق افتاده است.

تغییرات جدید اینستاگرام با شکست مواجه شد

رئیس اینستاگرام هفته قبل با ارسال پست ویدیویی در توییتر، اعتراف کرده بود فید آزمایشی متمرکز بر ویدیو در این پلتفرم، هنوز عملکرد خوبی ندارد و باید قبل از انتشار عمومی، بهبود یابد.

کاربران اینستاگرام اخیرا از این شبکه اجتماعی به دلیل تلاش برای شبیه شدن و تقلید از تیک تاک، به شدت انتقاد کرده‌اند و درخواست‌های بسیاری از این شرکت، خواسته که با معطوف کردن دوباره توجه به عکس‌ها، همان اینستاگرام قبلی شود.

برچسب ها: اینستاگرام پلتفرم تغییر توییتر
ارسال نظر
آخرین اخبار