۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۹
تعداد بازدید: ۱۴۷۰۲۸
گفته شده است که گوشی شیائومی ۱۲S Ultra که اخیرا وارد بازار شده به یک تراشه جدید مجهز شده است.
کد خبر: ۱۹۲۱۱

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، جدیدترین گوشی هوشمند پرچمدار شیائومی، ۱۲S Ultra، به طور رسمی در ۱۳ تیر سال جاری عرضه شد. این دستگاه به تراشه P۱ شارژ سریع خود، ساخته شده توسط شیائومی و تراشه مدیریت باتری G۱ مجهز شده است.

به گزارش pandaily، وبلاگ نویس محبوب Weibo با نام حساب کاربری Li Ang Ang Ang A اعلام کرد: پس از جدا کردن گوشی شیائومی مدل ۱۲S Ultra متوجه شد که یک تراشه شیائومی به شماره C۲-۲۲۱۴A۰۲۷ در آن وجود دارد.

تصویر منتشر شده توسط این وبلاگ نشان می‌دهد که اندازه تراشه بزرگ و با لوگوی شیائومی چاپ شده است. انتظار می‌رود که شیائومی پس از تکمیل انطباق نرم افزار، تراشه و عملکرد‌های خاص آن را اعلام کند.

گوشی جدید شرکت شیائومی به تراشه جدید این شرکت مجهز شد

برخی از کاربران وب اظهار داشتند که Xiaomi Surge C۱ یک تراشه پردازش تصویر است، در حالی که نام تراشه جدید با C۲ شروع می‌شود، بنابراین تراشه جدید ممکن است یک تراشه پردازش گرافیکی ارتقا یافته باشد.

Surge C۱ اولین تراشه تصویربرداری حرفه‌ای شیائومی است که برای اولین بار در گوشی هوشمند Xiaomi MIX FOLD عرضه شد. Surge C۱ دارای یک پیکربندی فیلتر دوگانه است که می‌تواند پردازش موازی سیگنال‌های فرکانس بالا و پایین را درک کند و کارایی پردازش سیگنال را تا ۱۰۰ درصد بهبود بخشد.

برچسب ها: تلفن همراه شیائومی تراشه گوشی هوشمند
ارسال نظر
آخرین اخبار