۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۳
تعداد بازدید: ۲۸۷۷۰
اینستاگرام پس از عرضه آزمایشی قابلیتهای NFT در ماه مه، پشتیبانی از این قابلیتها را به بیش از ۱۰۰ کشور در آفریقا، آسیا اقیانوسیه، خاورمیانه و آمریکا توسعه می دهد.
کد خبر: ۱۹۵۷۷

  اینستاگرام

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، اگرچه بازار NFT یا توکن غیرقابل معاوضه افول کرده است، اما باعث نشده است که اینستاگرام تلاش‌های خود در زمینه کلکسیون‌های دیجیتالی را مضاعف نکند و اکنون توسعه بین المللی پشتیبانی از NFT برای کاربران و شرکت‌ها در بیش از ۱۰۰ کشور جهان را آغاز کرده است.
قابلیت NFT اینستاگرام به کاربران امکان می‌دهد NFT‌ها را در فید، پیام‌های خود و همچنین استیکر‌های واقعیت افزوده در استوری به اشتراک بگذارند و سازندگان و کلکسیونر‌های NFT می‌توانند به صورت خودکار تگ شوند. کاربران هنوز نمی‌توانند در اینستاگرام، NFT‌ها را خرید یا فروش کنند، اما مِتا پلتفرمز – شرکت مادر اینستاگرام- اعلام کرده که سرگرم کار برای راه اندازی یک بازار است.
اینستاگرام در حال حاضر از کیف‌های شرکت‌هایی نظیر کوین بیس و داپر و همچنین رینبو، مِتاماسک و تراست والت حمایت می‌کند. علاوه بر بلاک چین‌های اتریوم و پالیگان، از فلو نیز پشتیبانی خواهد کرد.
بر اساس گزارش وب سایت انگجت، مارک زاکربرگ، مدیرعامل مِتا پلتفرمز، در یک پست اینستاگرام، توسعه قابلیت‌های NFT در این اپلیکیشن را اعلام کرد./ایسنا

برچسب ها: اینستاکرام اینستاگرام
ارسال نظر
آخرین اخبار