۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۰
تعداد بازدید: ۴۱۲۴۳
فراخوان پنجمین دوره انتخاب کتاب سال استان البرز منتشر شد.
کد خبر: ۱۹۶۵۱

انتشار فراخوان کتاب سال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه کتاب و ادبیات ایران، پنجمین دوره انتخاب کتاب سال استان البرز را در سال ۱۴۰۱ برگزار می‌کند.
بر اساس این فراخوان، از ناشران، پدیدآورندگان، مترجمان و مصححان دعوت می‌شود، کتاب‌های پیشنهادی خود که برای اولین‌بار در سال ۱۴۰۰ منتشر کرده‌اند را به همراه برگ اعلام وصول به دبیرخانه کتاب سال استان البرز ارسال کنند.
هدف از برگزاری و جوایز کتاب سال، حمایت و تشویق مولفان، مترجمان و مصححان و ناشران استان؛ ارتقای فرهنگ جامعه اسلامی، حفظ و استقلال و هویت فرهنگی استان و همچنین شناسایی و معرفی نویسندگان فعال و ارتقای سطح کیفی نشر استان است.
هر مولف باید ۲ نسخه از اثر خود را برای شرکت در فرایند داوری، حداکثر تا ۱۰ شهریورماه ۱۴۰۱ به دبیرخانه ارسال کند. آثار دریافت شده بازگردانده نخواهد شد.
علاقه‌مندان به شرکت در پنجمین دوره انتخاب کتاب سال استان البرز، می‌توانند برای کسب اطلاعات با شماره ۵ الی ۳۲۵۶۳۱۵۰-۰۲۶ داخلی ۲۱۸ تماس بگیرند./ صدا و سیما

 
ارسال نظر