۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۸
تعداد بازدید: ۷۷۰۹۲
شاخص کل بورس دیروز رشد کمتر یک درصدی داشت. امروز چند سیگنال برای سهامداران وجود دارد و کارشناسان عقیده دارند، بورس روند متعادل رو به پایینی را تجربه کند.
کد خبر: ۱۹۷۸۵

 سهامداران بورس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، بورس روز شنبه رشد ۰٫۲۱ درصدی را ثبت کرد و در سطح یک میلیون و ۴۵۱ هزار واحدی قرار گرفت. امروز چند سیگنال برای بازار وجود دارد و کارشناسان عقیده دارند که تالار شیشه‌ای، روند متعادل را تجربه می‌کند. بر همین اساس این انتظار وجود دارد که شاخص کل در این روز تا حدودی منفی می‌شود.
مجید عشقی، رئیس سازمان بورس با بیان اینکه پیشنهاد‌هایی برای بهتر شدن شاخص کل در حال بررسی است، گفت: شاید یک شاخص جدید منتشر شود تا قابل اتکا و نشان دهنده حال و روز بهتر بازار باشد. (نبض‌بورس)
کارشناسان عقیده دارند که این یک شاخص جدید می‌تواند تاثیر مثبتی در اعتماد سازی بازار سرمایه داشته باشد.
بر اساس اعلام ایران‌خودرو قرار است بخشی از تولیدات دو مدل هایما S ۵ و S ۷ از این طریق بورس کالا به فروش برسد. (ایران‌خودرو)
عرضه خودرو‌های جدید در بورس کالا گردش در نقدینگی بازار سرمایه را افزایش و در نهایت این محصول را به تعادل قیمتی می‌رساند.
رشد دوباره بورس
بخشنامه معافیت مالیاتی گواهی سپرده کالایی براساس قانون بودجه ۱۴۰۱ از سوی رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور ابلاغ شد. (کالاخبر)
این بخشنامه می‌تواند تاثیر مثبتی در سودآوری شرکت‌ها و معاملات بازار سرمایه بگذارد.
مهدی زمانی سبزی معاون عملیات بازار گفت: بورس تهران مسیر توسعه بازار‌های مشتقه را از طریق طرح‌ریزی برنامه‌های متنوع، به صورت جدی دنبال می‌کند. (بورس)
توسعه بازار‌های مشتقه می‌تواند تاثیر مثبتی در توسعه بازار سرمایه و معاملات داشته باشد.
ابوالفضل عمویی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه روسیه مانع رسیدن به یک توافق نیست گفت: در مذاکرات وین طرف‌های اروپایی به صورت واسطه با طرف آمریکایی گفتگو می‌کنند. در صورت رسیدن به توافق، باید گزارش رفع تحریم‌ها برای مجلس ارسال شده و مجلس درباره اجرای محدودیت‌های هسته‌ای تصمیم‌گیر خواهد بود. (ایسنا)
با انجام مذاکرات و رسیدن به توافق بورس می‌تواند در بلند مدت روند صعودی به خود بگیرد.

برچسب ها: بورس پیش بینی بورس نماد بورسی
ارسال نظر
آخرین اخبار