۰۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: ۴۲۳۱۷
«تُرنگ» با هنرمندی مسعود حاجی‌حسن و امیرحسین ذولمجد و «کلارینت من» به نوازندگی میلاد ملک عنوان دو اثر موسیقایی جدید تازه هستند که طی روز‌های اخیر در دسترس مخاطبان قرار گرفته‌اند.
کد خبر: ۲۱۰۵۶

دو آلبوم موسیقی جدید منتشر شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، آلبوم‌های «ترنگ» با هنرمندی مسعود حاجی‌حسن نوازنده تار و سه‌تار و امیرحسین ذوالمجد نوازنده تمبک در ژانر موسیقی ایرانی و «کلارینت من» به نوازندگی میلاد ملک در ژانر موسیقی تلفیقی آثاری هستند که به تازگی در دسترس شنوندگان موسیقی قرار گرفته‌اند.

آلبوم «ترنگ» به نوازندگی تار مسعود حاجی حسن و نوازندگی تمبک امیرحسین ذوالمجد یکی از آلبوم‌های تازه منتشرشده در ژانر موسیقی ایرانی است که طی روز‌های اخیر در قالب یک اثر بی‌کلام پیش روی مخاطبان قرار گرفته است.
مسعود حاجی حسن از نوازندگان موسیقی ایرانی در حوزه تارنوازی و سه تارنوازی است که پیش از این آلبوم «آوای مه» را با محوریت ساز رباب را در دو مایه دشتی و نوا منتشر کرده بود. در این آلبوم کاوه سروریان، امیرحسین ذوالمجد و هومن توتونچیان با ساز‌های نی، تنبک و دف مسعود حاجی حسن را همراهی می‌کردند.

«کلارینت من» تجربه تازه یک نوازنده ساز‌های بادی
آلبوم «کلارینت من» هم یکی دیگر از آثار تازه منتشر شده در بازار موسیقی است که طی روز‌های اخیر با نوازندگی کلارینت میلاد ملک در قالب یک اثر بی کلام در دسترش شنوندگان قرار گرفته است.انتشار دو آلبوم موسیقی جدید
فراز فراهانی، ملیکا فتوحی، آرش شکری زاده، امین فرامرزی، سهراب بنیادی، احسان جعفری از جمله هنرمندانی بودند که در این آلبوم میلاد ملک را همراهی می‌کردند./ صدا و سیما

 
ارسال نظر
آخرین اخبار