۰۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۸
تعداد بازدید: ۶۶۷۸۳
مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران خبرداد:
مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران گفت: مانده سپرده‌های شعب این بانک در پایان تیرماه سال جاری با رشد ۴۰ درصدی از ۸۰ هزار و ۴۵۲ میلیارد ریال به ۱۱۲ هزار و ۴۰۴ میلیارد ریال رسیده که این رقم نسبت به دوره مشابه سال ماقبل ۶۷ درصد رشد داشته است.
کد خبر: ۲۱۰۸۷

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط؛مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران گفت: مانده سپرده‌های شعب این بانک در پایان تیرماه سال جاری با رشد ۴۰ درصدی از ۸۰ هزار و ۴۵۲ میلیارد ریال به ۱۱۲ هزار و ۴۰۴ میلیارد ریال رسیده که این رقم نسبت به دوره مشابه سال ماقبل ۶۷ درصد رشد داشته است.
یوسف نجدی، به مناسبت هفته دولت اظهار داشت: در این بین شعب مرکزی با ۵۴ هزار و ۵۷۷ میلیارد ریال، میرداماد با ۲۲ هزار و ۴۸۲ میلیارد ریال و تبریز با ۷ هزار و ۸۰۷ میلیارد ریال بیشترین سهم را از نظر مانده سپرده‌ها (ارزی و ریالی) در بین شعب بانک به خود اختصاص داده اند.


رشد ۶۷ درصدی مانده سپرده‌های شعب در دولت سیزدهم
وی ادامه داد: مانده تسهیلات اعطایی شعب در مقطع یادشده با رشد ۲۸ درصدی نسبت به مدت مشابه سال ماقبل از رقم ۸۸ هزار و ۴۳۳ میلیارد ریال به رقم ۱۱۳ هزار و ۵۶۵ میلیارد ریال رسیده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال ماقبل، رشد ۶۰ درصدی را نشان می‌دهد.
معاون امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران، عملکرد بانک در شاخص برات اسنادی وارداتی در مدت یادشده نسبت به مدت مشابه سال قبل را ۳۲ درصد اعلام کرد و گفت: بیشترین سهم این شاخص به ترتیب متعلق به شعبه اراک و سنندج است.
نجدی افزود: عملکرد شعبه در شاخص حواله‌های ارزی وارده و صادره در پایان تیرماه سال جاری بالغ بر ۴۴۸ میلیون دلار بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۲۱ درصد رشد داشته است ضمن اینکه
شعب مرکزی، اردبیل، کرمانشاه و قم به ترتیب بیشترین سهم را در این شاخص کسب کرده اند./روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران

برچسب ها: بانک توسعه صادرات ایران بازاریابی
ارسال نظر
آخرین اخبار