۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۳
تعداد بازدید: ۱۳۳۴۷۵
یکصدو ششمین مدرسه احداثی بانک سپه در استان کردستان با نام «شهدای بانک سپه» در روستای پیرباباعلی شهرستان قروه افتتاح شد.
کد خبر: ۲۱۳۷۱

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط؛ مدیر منطقه کردستان در آئین افتتاح این مدرسه که همزمان با گرامیداشت هفته دولت و با حضور امام‌جمعه و فرماندار قروه به بهره‌برداری رسید، گفت: در این مدرسه سه کلاسه سالانه ۹۵ دانش‌آموز در مقاطع ابتدایی و متوسطه تحصیل خواهند کرد.

یکصدو ششمین مدرسه احداثی بانک سپه در کردستان افتتاح شد

سیدمحمد یوسفی افزود: مدرسه «شهدای بانک سپه» روستای پیرباباعلی شهرستان قروه با اعتبار سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریالی این بانک در زمینی به مساحت ۱۵۰ متر بنا شده است و دانش‌آموزان ۴ روستای این منطقه را تحت پوشش آموزشی قرار خواهد داد.


وی ضمن اشاره به حضور فعال بانک سپه در عرصه مسئولیت‌های اجتماعی در استان کردستان، تصریح کرد: مشارکت این بانک در کمک به توسعه بخش‌های بهداشت، درمان و فضای آموزشی با سرعت بیشتری ادامه می‌یابد.

یوسفی به نقش تأثیرگذار بانک‌ها در توسعه استان اشاره و ابراز امیدواری کرد: با حضور سایر بانک‌ها شاهد افزایش مراکز بهداشتی و آموزشی به‌ویژه در شهر‌ها و روستا‌های محروم استان باشیم.

شایان ذکر است بانک سپه تاکنون ۱۰۵ مدرسه در قالب مسئولیت‌های اجتماعی در اقصی نقاط کشور به‌ویژه استان‌های کم‌برخوردار و محروم احداث کرده است که سالانه بیش از ۵ هزار دانش‌آموز در آن‌ها مشغول به تحصیل هستند./بانک سپه

برچسب ها: بانک سپه مدرسه سازی مدرسه کردستان
ارسال نظر
آخرین اخبار