۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۴
تعداد بازدید: ۷۵۳۲۹
نماینده سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان:
نماینده مردم استان سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: وظیفه مجلس خبرگان رهبری صیانت از جایگاه و شأن رهبری معظم انقلاب اسلامی است.
کد خبر: ۲۱۳۹۰

وظیفه مجلس خبرگان؛ صیانت از جایگاه رهبری معظم انقلاببه گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، آیت الله سلیمانی نماینده مردم استان سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان که به عنوان ناطق دهمین اجلاس رسمی پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری سخن می‌گفت با اشاره به اینکه اعضای مجلس خبرگان رهبری پس از ارتحال حضرت امام خمینی (ره) با انتخاب هوشمندانه خود وظیفه قانونی شان را به نحو احسن انجام دادند اظهار داشت: امروز وظیفه مجلس خبرگان رهبری صیانت از جایگاه و شأن رهبری معظم انقلاب اسلامی است.
نماینده مردم استان سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به عملکرد موفق دولت سیزدهم در زمینه مهار ویروس کرونا، توسعه ارتباط با همسایگان، عدم وابسته کردن اقتصاد ملی به خارج از کشور و حضور دولت در میان مردم که موجب تصویرسازی از دولت مردمی شده است را از اقداماتی دانست که باعث ایجاد امیدواری در میان مردم شده است.
آیت الله سلیمانی با اشاره اینکه دولت سیزدهم عمل به منویات رهبری معظم انقلاب را شعار خود قرار داده است، گفت: رسالت خبرگان و نخبگان ملت این است که با حمایت از دولت در دستیابی در اهداف انقلاب در راستای صیانت از جایگاه و شأن ولایت فقیه حرکت کنند.
نماینده مردم استان سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به وقایع پیش آمده در دوران مشروطیت اظهار داشت: در آن دوره نیز علمای بزرگی حضور داشتند که دلسوز دین هم بودند، اما جریان غرب گرا را دست کم گرفتند و همین امر کم کم موجب انحرافاتی در نهضت مشروطه شد و متأسفانه در اثر این بی توجهی‌ها در برابر چشم آن‌ها شیخ شهید شیخ فضل الله را به دار آویختند و فرزندش شیخ مهدی در پای دار والدش به کف زدن پرداخت یعنی آنگونه، شستشوی مغزی علیه شیخ شهید تأثیر گذار بود؛ حتی بروی مغز فرزندش. امروز نمایندگان معزّز مکلف هستند از جایگاه رهبری دفاع کنند تا پیوستگی که بین دولت ارزشی و رهبری وجود دارد بهانه‌ای نباشد تا بدخواهان، موضوعات فرهنگی، اقتصادی و تورّم کمرشکن موجود را منتسب به رهبری نمایند. الان این وظیفه ماست که این حریم را پاسداری کنیم./دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری.

 
ارسال نظر
آخرین اخبار