۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۵
تعداد بازدید: ۶۳۶۱۴
آئین تودیع و معارفه شهرام وثوقی‌راد و عباس هنرمند معاونین جدید و سابق ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهور امروز برگزار شد.
کد خبر: ۲۱۴۱۶

شهرام وثوقی‌راد جایگزین عباس هنرمند معاونت اطلاع‌رسانی رئیس‌جمهور شدبه گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، آئین تودیع و معارفه شهرام وثوقی‌راد و عباس هنرمند معاونین جدید و سابق ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهور امروز برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر رئیس دفتر رئیس جمهور، جمعی از معاونین و مدیران دفتر رئیس جمهور، رئیس و دبیر شورای‌اطلاع‌رسانی دولت و معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی نیز حضور داشتند.

اسماعیلی همچنین در حکمی عباس هنرمند را به سمت مشاور رئیس دفتر رئیس جمهور منصوب کرد.

متن حکم اسماعیلی به شرح زیر است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

جناب آقای شهرام وثوقی‌راد

با عنایت به تعهد و تجربیات ارزشمند جنابعالی در عرصه ارتباطات و اطلاع‌رسانی، به موجب این حکم به سمت «معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهور» منصوب می‌شوید.

انتظار دارد با ایجاد هماهنگی، هم‌افزایی و استفاده از کلیه ظرفیت‌های رسانه‌ای در اطلاع‌رسانی مناسب و به هنگام و تصویرسازی شایسته و امیدآفرین از اقدامات بعمل آمده در حوزه ریاست جمهوری مجدانه بکوشید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به عدالت‌محوری، روحیه انقلابی، مردم‌داری، پاکدستی و فسادستیزی، قانون‌مداری و مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی در انجام شایسته وظایف محوله موفق باشید.

غلامحسین اسماعیلی

رئیس دفتر رئیس جمهور»

انتهای پیام/دفاع‌پرس

 
برچسب ها: عباس هنرمند شهرام وثوقی راد معاون اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور تودیع معارفه
ارسال نظر
آخرین اخبار