۲۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۸
تعداد بازدید: ۱۱۹۶۹۶
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه خبر داد؛
سردار زیراهی گفت: : این شناور در ۶۰ مایلی سواحل کشور توقیف شد.
کد خبر: ۲۱۴۹۵

کشف ۷۵۷ هزار لیتر سوخت قاچاق از یک فروند شناور خارجیبه گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، سردار «رمضان زیراهی» فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه ظهر امروز در گفت‌وگویی اظهار داشت: مبارزه با پدیده قاچاق در دریا به ویژه قاچاق سوخت سازمان یافته که یکی از اولویت‌های نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمایت از تولید ملی و پویایی اقتصاد است، در یک اقدام اطلاعاتی مشترک به همت سربازان گمنام امام زمان (عج) اداره اطلاعات استان بوشهر و منطقه دوم نیروی دریایی سپاه ۷۵۷ هزار لیتر سوخت قاچاق از یک شناور خارجی کشف و ضبط شد.

سردار زیراهی افزود: این شناور قصد داشت محموله سوخت را به کشور‌های دیگر حمل کند و تحویل دهد که در ۶۰ مایلی سواحل کشور توقیف شد و هفت خدمه آن که خارجی هستند، دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند.

وی با بیان اینکه ارزش سوخت توقیفی که از نوع گازوئیل است ۲۲۲ میلیارد ریال برآورد شده است ادامه داد: از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون یک میلیون و ۵۵۵ هزار لیتر گازوئیل به ارزش ۴۰۰ میلیارد ریال توقیف شده و ۲۴ قاچاقچی دستگیر و تحویل مقام قضایی شده‌اند.

انتهای پیام/ دفاع‌پرس.

 
برچسب ها: سردار زیراهی فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه نیروی دریایی سپاه سپاه سوخت قاچاق سوخت قاچاق شناور گازوئیل بوشهر
ارسال نظر
آخرین اخبار