۲۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: ۹۸۳۱۵
معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء(ص) گفت:امروز نیروهای مسلح ما با تهاجم ترکیبی مواجه هستند؛ از این رو باید توان واحدهای عملیاتی خود را به‌صورت متوازن ارتقا دهند تا در نتیجه هم‌افزایی قدرت و بازدارندگی لازم ایجاد شود.
کد خبر: ۲۱۵۲۹

نیروی زمینی ارتش برای کشور تولید قدرت کرده استبه گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، سردار سرتیپ پاسدار علی شادمانی، معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء(ص) ، با اشاره به اهمیت پیشرفت در حوزه تجهیزات رزم زمینی، اظهار داشت: نیروهای زمینی در سطح نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تعیین کننده و رکن اصلی مقابله با تهدیدات آینده هستند.
سردار شادمانی با اشاره به نمایشگاه اخیر نیروی زمینی ارتش و نقش آن در تامین تجهیزات دفاعی مورد نیاز در بخش رزم زمینی، گفت: تهدیداتی که امروز با آن مواجه هستیم غالبا فناور محور هستند. نیروی زمینی ارتش هم اکنون از تجهیزات نوین، کارآمد و فناورمحور برخوردار است و در حوزه‌های مختلف کار کرده و یک تناسب و توازن مطلوبی را در حوزه تجهیزات و تسلیحات دفاعی خود ایجاد کرده است.
معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) با بیان اینکه نیروی زمینی در حوزه‌های مختلف، زرهی، توپخانه، پهپاد، بالگرد و سایر بخش‌ها به موفقیت‌های قابل توجهی دست یافته است، افزود : این رویکرد مهم و ارزشمند است و از این طریق یک نیرو می‌تواند برای کشور تولید قدرت کرده و قابلیت های لازم را در راستای مقابله با تهدیدات کسب کند. خوشبختانه نیروی زمینی امروز ضمن چابکی و چالاکی، از قابلیت‌های مانوری و عملیاتی خوبی برخوردار است.
سردار شادمانی با بیان اینکه باید به اندازه‌ای توان خود را افزایش دهیم تا از سوی دشمن مورد تهاجم و تجاوز قرار نگیریم خاطرنشان کرد: امروز نیروهای مسلح ما با تهاجم ترکیبی مواجه هستند؛ از این رو باید توان واحدهای عملیاتی خود را به‌صورت متوازن ارتقا دهند تا در نتیجه هم‌افزایی قدرت و بازدارندگی لازم ایجاد شود و خوشبختانه نیروهای مسلح ما در این جهت در حال حرکت هستند./روابط عمومی ارتش.

 
ارسال نظر
آخرین اخبار