۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۰
تعداد بازدید: ۴۵۱۵۰
فرمانده بهداری رزمی نزسا گفت: نیروی زمینی سپاه برای ارائه خدمت به زوار اربعین پنج بیمارستان ۱۰۰ تخت‌خوابی را در مرز‌های شرقی و غربی کشور برپا کرده است.
کد خبر: ۲۱۵۶۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، سردار «احمد اخوان مهدوی» درباره اقدامات صورت گرفته برای امداد و درمان احتمالی زائران اربعین گفت:

استقرار ۵ بیمارستان سیار ۱۰۰ تخت‌خوابی در مرز‌هابر اساس مصوبه ستاد اربعین و حسب ابلاغ ستاد کل نیرو‌های مسلح در راستای خدمات‌رسانی به زوار اربعین حسینی مقرر شد، پنج بیمارستان سیار ۱۰۰ تخت‌خوابی در گذرگاه‌های مرزی داخل کشور و یک بیمارستانی سیار ۱۰۰ تخت‌خوابی و یک پست امداد سیار جهت ارائه خدمات به زوار اربعین در داخل کشور عراق ایجاد و راه‌اندازی شد.
سردار اخوان افزود: در این راستا بیمارستان‌های سیار تخصصی در گذرگاه مرزی سیستان و بلوچستان، کردستان، کرمانشاه، ایلام و خوزستان راه‌اندازی شده که به صورت رایگان خدمات اورژانسی، رادیولوژی، داروخانه، مشاوره، خدمات مراقبت‌های بهداشتی، جراحی، داخلی، زنان، اطفال و بیهوشی ارائه می‌کنند.
سردار اخوان تاکید کرد: این بیمارستان‌ها که از ۱۲ شهریور راه‌اندازی شدند تا پایان مراسم اربعین در خدمت‌رسانی به زائران فعال خواهند بود./ دفاع پرس

برچسب ها: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خدمات رسانی بیمارستان اربعین 1401 عراق
ارسال نظر
آخرین اخبار