۲۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۶
تعداد بازدید: ۵۹۸۶۶
حجت‌الاسلام محمدحسنی گفت: مردم ارتش را با تمام وجود کنار خود حس می‌کنند و امروز ارتش در نگاه مردم از حرمت و منزلت اجتماعی بالایی برخوردار است.
کد خبر: ۲۱۶۲۷

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، حجت‌الاسلام والمسلمین «عباس محمد‌حسنی» رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع فرماندهان، کارکنان پایور و خانواده‌های کارکنان یگان‌های پدافندی جنوب کشور با بیان اینکه چرا ارتش در دل مردم محبوب است و از چنین جایگاه والایی برخوردار است، اظهار داشت: پاکدستی، مردمی بودن، انقلابی‌گری و ولایتمداری، از جمله مولفه‌های اصلی ارتش قهرمان و همیشه در صحنه کشورمان است.

حجت‌الاسلام محمدحسنی با اشاره به خدمات شبانه‌روزی مجموعه ارتش در کنار هموطنان ارجمندمان، از همان ساعات اولیه وقوع حوادث ناگوار مانند سیل، زلزله، کرونا و ... که موجب تسکین خاطر و آرامش روحی و روانی هموطنانمان شده است، تصریح کرد: همیشه در صحنه بودن و فدایی ملت بودن، وجه تمایز ارتش انقلابی با سایر ارتش‌های جهان است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: مردم، ارتش را با تمام وجود کنار خود حس می‌کنند و امروز ارتش در نگاه مردم، از حرمت و منزلت اجتماعی بالایی برخوردار است؛ چرا که مردم عاشق خادمان صادق خود هستند.

وی با بیان اینکه عمل صالح است که در کنار ایمان به خداوند سبحان موجب عزیز شدن و تکریم در نزد مردم می‍شود، تصریح کرد: منزلت، محبوبیت و موقعیتی که ارتش در دل مردم و نزد رهبر معظم انقلاب و ولی امر مسلمین(مدظله‎العالی) و حضرت ولی عصر(عج) دارد باید با حسن عمل خوب، سلوک، خلق و رفتار پسندیده و پیامبرگونه، به نسل‌های بعدی منتقل شود.

حجت‌الاسلام محمدحسنی در پایان اظهار داشت: باید با خدمت جهادی، تلاش و عمل به آنچه که اسلام خواسته است بتوانیم این امانت را به نسل‌های بعد منتقل کنیم و نام ارتش را تا ابد در تاریخ این سرزمین درخشان نگاه داریم.

انتهای پیام/ دفاع‌پرس.

 
برچسب ها: حجت الاسلام عباس محمد حسنی ارتش سازمان عقیدتی سیاسی رهبر انقلاب فرهنگ
ارسال نظر
آخرین اخبار