۲۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۰
تعداد بازدید: ۸۱۹۵۴
رئیس ستاد اربعین وزارت دفاع از استقرار ۴ دستگاه یخ ساز در منطقه مهران و خسروی برای خدمت به زائران اربعین حسینی خبر داد.
کد خبر: ۲۱۶۴۱

۴ دستگاه یخ‌ساز در مهران و خسروی مستقر شد/ظرفیت تولید ۲ تن یخ خرد شده!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، امیر خواجه امیری از استقرار ۴ دستگاه یخ ساز در منطقه مهران و خسروی برای خدمت به زائران اربعین حسینی خبر داد.

رئیس ستاد اربعین وزارت دفاع با اعلام این خبر، گفت: ارائه خدمت هر چه بهتر به زائران حضرت ابا عبدالحسین (ع) و فراهم کردن امکاناتی متناسب با شأن زوار عتبات عالیات، تقویت زیرساخت‌ها و مهیای شرایطی که موجبات آسایش زائران را برآورده کند، امری ضروری است.

وی با بیان اینکه ستاد اربعین وزارت دفاع همراه با سایر نهادهای خدمت‌ رسان مردمی، از هیچ تلاشی برای خدمت رسانی به شیفتگان و دلدادگان مکتب حسینی دریغ نمی‌کند، گفت: خدمت‌رسانی به مردم و زائران اربعین سید و سالار شهیدان یک فرصت مهم و توفیق الهی است.

خواجه امیری با بیان اینکه موضوع «اربعین» یک مسئله عادی و اتفاقی نیست، گفت: این گردهمایی عظیم و جمع شدن همه ملت‌ها از اقصی نقاط جهان در یک نقطه، معجزه عظیمی است که در این راه خود را خادم زائران دلداده و راهی می‌دانیم که ان شاء الله زمینه ساز ظهور حجت نیز خواهد شد.

وی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم هر نیازی که استان‌های زائر پذیر در خصوص اربعین داشته باشند را تأمین کنیم، افزود: ستاد اربعین وزارت دفاع با توجه به گرمی هوا و نیاز زائران به آب آشامیدنی گوارا، در راستای درخواست مسئولانی استانی و دستور وزیر دفاع، ۴ دستگاه یخ ساز در منطقه مرزی مهران و خسروی مستقر کرد.

رئیس ستاد اربعین وزارت دفاع گفت: این دستگاه‌ها ظرفیت تولید ۲ هزار کیلو یخ خرد شده در طول روز را دارند. وزارت دفاع تمامی ظرفیت‌های خود را برای خدمت رسانی به زائرین راهپیمایی عظیم اربعین و آسایش آنان به کار خواهد گرفت./مهر.

برچسب ها: اربعین حسینی وزارت دفاع مهران اربعین 1401 امیر سرتیپ محمد رضا آشتیانی
ارسال نظر
آخرین اخبار