۲۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۶
تعداد بازدید: ۱۱۱۲۸۶
فعالیت شبکه صرافی‌های مجاز در روز‌های جمعه و شنبه ۲۵ و ۲۶ شهریورماه با اولویت ارائه خدمات ارز اربعین به زوار حسینی استمرار دارد. همچنین شعب ارزی کشیک بانک‌های ارائه دهنده ارز اربعین در ایام تعطیل و غیرتعطیل تا ساعت ۱۸ روز شنبه ۲۶ شهریورماه نسبت به فروش ارز به زائرین حسینی اقدام می‌کنند.
کد خبر: ۲۱۶۴۲

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، این بانک در بخشنامه‌ای به کلیه شعب ارزی کشیک بانک‌های ارائه دهنده ارز اربعین اعلام کرد در ایام تعطیل و غیرتعطیل تا ساعت ۱۸ روز شنبه ۲۶ شهریورماه نسبت به فروش ارز به زائرین حسینی اقدام کنند.


فعالیت شبکه صرافی‌های مجاز و شعب ارزی کشیک بانک‌ها در روز‌های تعطیل برای ارائه خدمات ارزی
همچنین تمامی شرکت‌های صرافی مجاز با توجه به فعال بودن بازار متشکل معاملات ارز ایران در روز‌های تعطیل جمعه و شنبه (۲۵ و ۲۶ شهریورماه ۱۴۰۱) جهت تسهیل امر خدمات به ویژه زائرین اربعین حسینی نسبت به ارائه خدمات ارزی با اولویت فروش ارز اربعین فعال خواهند بود.

بر این اساس بانک‌های عامل موظف شده اند فهرست شعب ارزی کشیک خود را از طریق پایگاه اطلاع رسانی خود اعلام کنند؛ لذا زائرین اربعین حسینی می‌توانند برای خرید ارز در روز‌های مذکور به مراکز منتخب فروش ارز اربعین مراجعه کنند./روابط عمومی بانک مرکزی

 

برچسب ها: بانک مرکزی ایران بانک مرکزی بخشنامه ارز اربعین
ارسال نظر
آخرین اخبار