۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۵
تعداد بازدید: ۵۴۸۳۵
مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت گفت: یکی از تأکیدات دکتر عین اللهی، توجه به حوزه پرسنلی و معیشت آنان است و در تلاش هستیم در این راستا کلیه مطالبات کارکنان نظام سلامت را تا حصول نتیجه‌ای مطلوب دنبال کنیم.
کد خبر: ۲۱۷۹۹

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، دکتر سیف الله مرادی، در نشست هم اندیشی ارسال پیش نویس پیشنهاد برقراری فوق العاده خاص برای کارکنان نظام سلامت به سازمان برنامه و بودجه و تبدیل وضعیت شاغلین دوران کرونا به سازمان اداری استخدامی، عنوان کرد: پیشنهاد برقراری فوق العاده خاص با در نظر گرفتن عواملی همچون مدرک تحصیلی، سختی شرایط محیط کار، سابقه خدمت، امتیاز ارزیابی عملکرد شغل و خدمت در مناطق محروم، پس از بحث و بررسی با حضور نمایندگان معاونت پرستاری، معاونت توسعه مدیریت و منابع و همچنین سازمان نظام پرستاری تنظیم و به سازمان برنامه و بودجه ارسال خواهد شد.

مطالبات کارکنان وزارت بهداشت و مدافعان سلامت با جدیّت پیگیری می‌شود­دکتر مرادی خاطرنشان کرد: پیشنهاد تبدیل وضعیت مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان که در دوران کرونا، تمدید خدمت شده و اشتغال به کار داشته اند نیز به سازمان اداری و استخدامی ارسال می‌شود.

­مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت اظهار کرد: مطالبات کارکنان وزارت بهداشت و مدافعان سلامت به صورت جدی از ابتدای دولت سیزدهم دنبال شده است. البته موانع مالی بر سر راه آن وجود داشته است که در تلاش هستیم این موانع را کنار بزنیم تا همه مطالبات برای همه کارکنان برقرار شود./وبدا
 

برچسب ها: منابع انسانی وزارت بهداشت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی نظام سلامت
ارسال نظر
آخرین اخبار