۳۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۵
تعداد بازدید: ۵۸۵۰۴
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: در ایام شهادت امام رضا (ع) و برای ارائه خدمات به زائران، ۱۶۰ دستگاه آمبولانس و دو دستگاه اتوبوس آمبولانس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و ۳۰ دستگاه آمبولانس از سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در مشهدمقدس و ورودی‌های این شهر است
کد خبر: ۲۱۸۱۶

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط؛ جعفر میعادفر درباره تمهیدات سازمان اورژانس کشور برای ایام شهادت امام رضا (ع) اظهار کرد: در ایام شهادت امام رضا (ع) و برای ارائه خدمات به زائران و مجاوران بارگاه رضوی، ۱۶۰ دستگاه آمبولانس و دو دستگاه اتوبوس آمبولانس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و ۳۰ دستگاه آمبولانس از سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در مشهد مقدس و ورودی‌های این شهر استقرار دارند. علاوه بر دانشگاه علوم پزشکی مشهد، سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی استان خراسان رضوی و مسیر‌های ورودی زائران به مشهد مقدس در آمادگی کامل قرار دارند.

تمهیدات اورژانس برای ارائه خدمات درمانی به زائران امام رضا (ع)

وی ادامه داد: ۶ اتوبوس آمبولانس از سایر دانشگاه‌ها و یک فروند بالگرد اورژانس هوایی از گناباد نیز در مشهد مقدس استقرار دارند.

رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه برای اولین بار ۱۰ دستگاه موتورلانس برای ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی در ایام شهادت امام رضا (ع) حضور دارند، افزود: دو پایگاه اورژانس در اطراف حرم مطهر و یک پایگاه اورژانس نیز در حرم مطهر امام هشتم برای ارائه خدمات مطلوب به زائران و مجاوران آمادگی کامل دارند.

وی خاطرنشان کرد: در این ایام دو بیمارستان صحرایی در مشهد مقدس و یکی از ورودی‌های این شهر مستقر می‌شوند و بیش از ۵۰۰ نیروی اورژانس در این مراسم، مشارکت و حضور فعال دارند./تسنیم

برچسب ها: آمبولانس مشهد امام رضا (ع)
ارسال نظر
آخرین اخبار