۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: ۱۶۴۹۹۸
معاون فروش اموال منقول سازمان اموال تملیکی گفت:عمده کالا‌های عرضه شده شامل لوازم الکتریکی، برقی، یدکی، اجزاء و قطعات خودرو، لوازم خانگی، کامپیوتری، تجهیزات صنعتی، پوشاک و سایر کالا‌ها هستند.
کد خبر: ۲۳۴۱۵

هفتمین حراج سراسری اموال تملیکی برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، سعید غلامی باغی گفت: هفتمین حراج سراسری در سال جاری در دستور کار سازمان قرار گرفته و بیش از ۲۱ استان مشارکت فعال دارند. در این حراج ۱۴۲ دسته کالایی به ارزش ۲۶ میلیارد تومان عرضه خواهد بود.

معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان اموال تملیکی ادامه داد: زمان بازدید از کالا‌ها از ۱۸ آبان ماه شروع و متقاضیان تا ۲۲ آبان ماه می‌توانند از کالا‌ها بازدید به عمل آورند.

وی تاکید کرد: حراج حضوری روز دوشنبه ۲۳ آبان ماه در محل دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران برگزار می‌شود و شرکت برای عموم مردم آزاد است.

غلامی تاکید کرد: عمده کالا‌های عرضه شده شامل لوازم الکتریکی، برقی، یدکی، اجزاء و قطعات خودرو، لوازم خانگی، کامپیوتری، تجهیزات صنعتی، پوشاک و سایر کالا‌ها هستند. علاقمندان می‌توانند برای مشاهده جزئیات به نشانی TAMLIKI.IR مراجعه نمایند.

براین اساس، در حراج پیشین حضوری سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی که در مهرماه سال جاری برگزار شد ۱۴۰ دسته کالایی از ۱۷ استان عرضه شد که از این تعداد ۸۱ دسته کالا به رشد قیمتی ۵۳.۲ درصد نسبت به قیمت پایه به بیش از ۲۰۸ میلیارد تومان به فروش رسید.

قم، بوشهر و تهران سه استانی که دارای بیشترین فروش و همچنین چهارمحال و بختیاری، ایلام و یزد کمترین فروش را داشتند./ روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی.

 
ارسال نظر
آخرین اخبار