۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۷
تعداد بازدید: ۹۰۳۷۷
قائم مقام بیمه مرکزی گفت:‌ کاهش دغدغه های مردم مهمترین ماموریت صنعت بیمه به شمار می رود که آشنایی کودکان با این مقوله می تواند به توسعه فرهنگ بیمه کمک کند.
کد خبر: ۲۳۴۴۳

کاهش دغدغه‌های مردم مهم‌ترین مأموریت «بیمه» است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، مجید مشعلچی که در جمع دانش آموزان دبستان یاسین منطقه خاوران سخن می‌گفت با اعلام این مطلب افزود: در سایه امنیت و آرامش می‌توان به آینده روشن کشور بیش از پیش امیدوار بود.

عضو هیات عامل بیمه مرکزی که در آیین زنگ مدرسه و مراسم ۱۹ آبان ماه در جمع مدیران، کارکنان و دانش آموزان دبستان هشتصد نفری یاسین خاوران سخن می‌گفت با تاکید بر ضرورت آموزش در سنین پایین، اظهار داشت: بیمه به مفهوم مهار بیم است و ترس را از آحاد جامعه دور می‌کند و به همین خاطر باید مفاهیم آن در خانواده‌ها نهادینه شود.

وی کاهش دغدغه‌های اجتماعی و اقتصادی در حوزه‌های مختلف از جمله درمان را از دیگر اهداف صنعت بیمه عنوان کرد و افزود: گسترش ضریب نفوذ بیمه از شاخص‌های توسعه یافتگی کشوراست و دانش آموزان از سفیران فرهنگی بیمه به شمار می‌روند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد تا با تلاش فعالان صنعت بیمه و همراهی نهاد‌های فرهنگساز نظیر آموزش و پرورش، آینده پرنشاط تری پیش روی ملت ایران باشد./ تسنیم

برچسب ها: بیمه مرکزی صنعت بیمه آموزش و پرورش
ارسال نظر
آخرین اخبار