۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: ۸۶۲۳۸
فرمانده کل انتظامی کشور با تاکید بر اینکه اتفاقات اخیر یک جنگ ترکیبی بود، گفت: دشمن با تمام توان وارد شده و هر چه داشت به میدان آورد برای اینکه ما یک ایران قوی و مستقل نداشته باشیم، ولی شکست خورد.
کد خبر: ۲۳۴۴۵

دشمن به دنبال ایجاد اختلاف قومی و مذهبی در کشور است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، سردار "حسین اشتری" در "اجلاسیه ۱۲۱ شهید عرصه نظم و امنیت فرماندهی انتظامی استان قم" با اشاره به اینکه در دفاع مقدس رزمندگان و مردم قم در لشکر ۱۷ علی بن ابیطالب (ع) نقش مهمی را ایفا کردند، اظهار داشت: این لشکر در اکثر عملیات‌ها خط‌شکن و سرنوشت‌ساز بود و شهدای زیادی را تقدیم کرد.

وی افزود: امروز کسانی که برای امنیت و آرامش مردم در حال خدمت هستند به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مجاهد فی سبیل الله هستند، همکاران من در انتظامی کشور در مرزها، شهرها، روستا‌ها و جاده‌ها برای امنیت کشور در حال خدمت هستند و بیش از ۱۳ هزار شهید تقدیم کرده‌اند که از این تعداد حدود ۸ هزار شهید در دفاع مقدس و بیش از ۵ هزار شهید در عرصه نظم و امنیت بوده است.

سردار اشتری ادامه داد: خانواده شهدای فراجا افتخارشان این است که فرزندانشان هم در دفاع مقدس و هم بعد از آن در مقابله با اشرار و ضدانقلاب و قاچاقچیان ایستاده و جانفشانی کرده‌اند.

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه ما باید همیشه خود را مدیون شهدا بدانیم، اضافه کرد: امروز اگر مدافعان حرم و امنیت نبودند مواردی مانند حادثه شیراز بسیار اتفاق می‌افتاد، این‌ها قصد داشتند جا‌های دیگری هم امنیت را بر هم بزنند.

وی سپس با اشاره به اهمیت بزرگداشت یاد شهیدان بیان کرد: امروز کسانی که فرهنگ شهادت را ترویج می‌کنند به نوعی با آسیب‌های اجتماعی و با دشمن مقابله می‌کنند و اقتدار کشور را ارتقاء می‌بخشند و به این ترتیب شهدا بعد از شهادتشان هم به ما کمک می‌کنند.

سردار اشتری افزود: در حوادث اخیر تعدادی از بهترین فرزندان کشور به شهادت رسیدند، پیام آن‌ها این است که ما از مسیر مستقیمی که فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) ترسیم کرده اند فاصله نگیریم، زیرا عزت و اقتدار ما در این مسیر است، امروز گرامی داشت شهدا برای این است که بدانیم هدف و پیام آن‌ها عزت جمهوری اسلامی، استقرار نظم و امنیت، حفظ شعائر و پاسداری از ارزش‌ها و آرامش مردم بود.

فرمانده کل انتظامی کشور با تاکید بر اینکه اتفاقات اخیر جنگ ترکیبی بود، خاطرنشان کرد: دشمن با تمام توان وارد شده و هر چه داشت به میدان آورد برای اینکه ما یک ایران قوی و مستقل نداشته باشیم، ولی شکست خورد، هر کس در مقابل مردم ایران و خون شهدا بایستد، شکست می‌خورد.

سردار اشتری تصریح کرد: امروز بین همه اقوام و مذاهب کشور حول محور ایران اسلامی و رهبری (مدظله العالی) اتحاد وجود دارد، دشمن به دنبال اختلاف قومی و مذهبی است، ولی شکست می‌خورد، ما یک مسیر طولانی را پشت سر گذاشته ایم، مشکلاتی هم داریم، اما حتماً به قله خواهیم رسید و آینده‌ای روشن در پیش داریم، پیروزی نهایی نزدیک است، ما به وعده نصرت الهی ایمان داریم و عنایت الهی شامل حال مردم ما خواهد شد./ صدا و سیما

برچسب ها: دشمنان فرمانده کل انتظامی کشور جنگ ترکیبی
ارسال نظر
آخرین اخبار