۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۴
تعداد بازدید: ۱۶۳۵۵۴
سه قطعه نماهنگ تولیدی مرکز قم با موضوع وقایع و رویدادهای اخیر کشور مورد تشویق و تجلیل شورای عالی شعر و موسیقی معاونت امور استان‌های صدا و سیما قرار گرفت.
کد خبر: ۲۳۴۵۲

سه اثر موسیقیایی مرکز قم با موضوع وقایع اخیر مورد تجلیلی قرار گرفت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، شورای عالی شعر و موسیقی معاونت امور استان‌های رسانه ملی سه قطعه نماهنگ تولیدی مدیریت شعر، موسیقی و سرود مرکز قم را تحسین و تشویق کرد و برای پخش از شبکه‌های سراسری و استانی در اختیار برنامه سازان قرار گرفت.

نماهنگ «بهشت سرنوشت» به تهیه کنندگی و آهنگسازی جواد فلاحتی با شعری از علی عابدی و خوانندگی امیر ساربانی با موضوع شهدای فاجعه تروریستی حرم حضرت شاهچراغ علیه السلام تولید شده و در اختیار برنامه سازان قرار گرفته است.

نماهنگ «آرامش ایران» دیگر اثر مرکز قم است که به تهیه کنندگی جواد فلاحتی، شعر و خوانندگی امیر خادم و آهنگسازی مسعود نبوی به موضوع فتنه و اغتشاشات اخیر می‌پردازد.

همچنین نماهنگ «عجب اشکی» نیز به تهیه کنندگی جواد فلاحتی و آهنگسازی حمزه مقدم بر اساس شعری از مهدی زنگنه و با اجرای گروه سرود نسل ظهور با تلاش مدیریت شعر، موسیقی و سرود صدا وسیمای مرکز قم در موضوع بزرگداشت اربعین حسینی تولید شده و مورد تحسین قرار گرفته است./ صدا و سیما

برچسب ها: خانه موسیقی رسانه ملی تجلیل از برگزیدگان
ارسال نظر
آخرین اخبار