۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۰
تعداد بازدید: ۵۲۶۶۴
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: هزینه هر دقیقه تماس Call Out مبلغ 25 تومان است که از این رقم، 10 تومان سهم اپراتور مخابراتی، 10 تومان سهم پیام‌رسان و 5 تومان هزینه‌های فنی است.
کد خبر: ۲۳۵۳۹

تعرفه هر دقیقه تماس بین پیام‌رسان بومی و شبکه مخابراتی ۲۵ تومان است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در پیگیری راه اندازی سرویس برقراری تماس بین پیام رسان‌های اجتماعی ایرانی و شبکه مخابراتی ایران، گفت: طبق آیین نامه موجود در این زمینه هر پیام رسانی که بیش از ۳ میلیون کاربر وجود داشته باشد می‌تواند برای برقراری سرویس Call Out درخواست دهد.

سرویس Call Out به معنای برقراری تماس بین پیام رسان‌های اجتماعی ایرانی و شبکه مخابراتی ایران است.

زارع پور با تاکید بر اینکه هیچ منع قانونی در این باره وجود ندارد، تصریح کرد: به دنبال راه اندازی این امکان هستیم و اپراتور‌های مخابراتی مکلف به ارائه این سرویس هستند.

وی درباره هزینه این تماس، گفت: هزینه هر دقیقه تماس Call Out مبلغ ۲۵ تومان است که از این رقم، ۱۰ تومان سهم اپراتور مخابراتی، ۱۰ تومان سهم پیام رسان و ۵ تومان هزینه‌های فنی است.

هزینه هر دقیقه مکالمه موبایل از ۵۹/۹ تومان برای سیم کارت‌های دائمی تا ۸۹/۹ تومان برای سیم کارت‌های اعتباری است.

به گزارش فارس، برخی کاربران سامانه فارس من با ثبت سوژه در این سامانه خواستار برقراری ارتباط بین پیام رسان‌های ایرانی و همچنین برقراری ارتباط بین پیام رسان‌ها و اپراتور‌ها هستند./ فارس

برچسب ها: شبکه اجتماعی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عیسی زارع پور اپراتورهای مخابراتی
ارسال نظر
آخرین اخبار