۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: ۶۲۴۹۵
پردیس سینمایی مهر شاهد تهران پس از بازسازی، ۲۹ آبان ماه با برگزاری برنامه ویژه انیمیشن «لوپتو» به شکل رسمی به چرخه اکران افزوده می‌شود.
کد خبر: ۲۳۵۶۲

افتتاح پردیس سینمایی مهرشاهد با اکران لوپتو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، در ادامه افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های طرح توسعه سینما‌های حوزه هنری در سراسر کشور با شعار «دوباره سینما»، سینما مهر شاهد تهران به عنوان یکی از مراکز فرهنگی و هنری شرق تهران روز یکشنبه ۲۹ آبان ماه به طور رسمی آغاز به کار خواهد کرد. افتتاح پردیس سینمایی مهرشاهد با اکران لوپتو برای کودکان بدسرپرست

پردیس سینمایی مهر شاهد پس از سال‌ها فرسودگی، به همت موسسه بهمن سبز در طول مدت ۱۸ ماه بازسازی شده و با ۶ سالن نمایش، از شهریورماه سال جاری به بهره‌برداری آزمایشی رسیده است. دسترسی محدود اهالی شرق تهران به زیرساخت‌های فرهنگی و تراکم بالای جمعیت آن منطقه، در کنار بازسازی اخیر، موجب استقبال خانواده‌ها از اولین هفته‌های شروع به کار مجدد سینما شده است.

این سینما با حضور مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، شهرداری تهران و سازمان سینمایی کشور و با اکران ویژه انیمیشن «لوپتو» برای کودکان و دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد و بدسرپرست به شکل رسمی افتتاح خواهد شد.

سینما مهر شاهد در این طرح بازسازی به پردیسی مجهز با ظرفیت ۶۵۷ صندلی و ۶ سالن با کیفیت تصاویر ۴ K و صدای DOLBY DIGITAL در همه سالن‌ها با درجه مدرن سینمایی تبدیل شده است. سالن اصلی این سینما با نام سبلان با ظرفیت ۳۸۰ صندلی، سالن شقایق ۱۰۴ صندلی، سالن شیدا ۹۰ صندلی، سالن رنگین کمان ۲۹ صندلی، کافه سکانس ۴۴ صندلی و در نهایت سالن موناکو با ظرفیت ۱۰ نفر به شکل VIP و مجموع ۶۵۷ صندلی در خدمت علاقه‌مندان به سینما قرار می‌گیرد./ صدا و سیما

برچسب ها: انیمیشن لوپتو سینما سازمان سینمایی
ارسال نظر
آخرین اخبار