۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۹
تعداد بازدید: ۶۸۸۲۸
سخنگوی دولت گفت: این عملیات‌های تروریستی ناشی از ناامیدی دشمنان از تروریسم رسانه‌ای است که با حمایت دولت‌های تروریست‌پرور به وقوع پیوست.
کد خبر: ۲۳۵۹۹

عملیات‌های تروریستی ناشی از ناامیدی دشمنان از تروریسم رسانه‌ای است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در همایش ملی جهاد تبیین و اطلاع‌رسانی هنرمندانه که صبح امروز (پنجشنبه، ۲۶ آبان) در سالن اجلاس سران برگزار شد، ضمن تسلیت تعدادی از هم‌وطنان در عملیات‌های تروریستی شب گذشته در شهر‌های ایذه، سمیرم و اصفهان، گفت: این عملیات‌های تروریستی ناشی از ناامیدی دشمنان از تروریسم رسانه‌ای است که با حمایت دولت‌های تروریست‌پرور به وقوع پیوست.

سخنگوی دولت گفت: شهدای این چند روز اخیر کشور را باید شهدا و قربانیان تروریسم رسانه‌ای نامید. دشمنان و تروریسم رسانه‌ای سعی می‌کنند با فضاسازی‌های مختلف و با شیوه‌هایی که مرسوم و روشن نیست، اقداماتشان را پیش ببرند، اما وقتی ناامید می‌شوند راهی جز ترور ندارند.

سخنگوی دولت خاطرنشان کرد: دشمنان و تروریسم رسانه‌ای نگران خون کودکان و زنان این سرزمین نیستند؛ آن‌ها شعار آزادی و زن را سر می‌دهند، اما در اقدامات تروریستی پیشگام هستند. اقدامات تروریستی دشمنان بی‌پاسخ نخواهد ماند و شهدای اخیر را باید شهدای تروریسم رسانه‌ای دانست./باشگاه خبرنگاران جوان.

برچسب ها: دولت سیزدهم دولت رئیسی
ارسال نظر
آخرین اخبار