۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۹
تعداد بازدید: ۸۵۹۰۳
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه تعداد شهربازی ها در شهر تهران باید افزایش یابد، گفت: کمیسیون فرهنگی شورا در زمینه افزایش تعداد شهربازی‌ها در شهر تهران در بودجه ۱۴۰۲ ملاحظاتی را در نظر خواهد گرفت.
کد خبر: ۲۳۶۰۲

تعداد شهربازی‌ها در تهران افزایش می‌یابد؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، علیرضا نادعلی افزود: توجه به نوجوانان و جوانان در شهر تهران از جمله موضوعاتی است که باید به آن نگاه ویژه داشت، یکی از موضوعاتی که می‌تواند در این زمینه به ما کمک کند افزایش تعداد شهربازی در شهر تهران است.

وی تصریح کرد: ایجاد شور و نشاط اجتماعی در شهر تهران ضروری است و احداث شهربازی و استفاده از ظرفیت بوستان‌ها می‌تواند کمک شایانی در این زمینه باشد که می‌توان رویکرد منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای داشت؛ لذا در کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در زمینه افزایش تعداد شهر بازی‌ها در شهر تهران در بودجه ۱۴۰۲ ملاحظاتی را در نظر خواهد گرفت.

وی همچنین ضمن تاکید بر اهمیت آموزش در حوزه فرهنگی شهر تهران اظهار کرد: یکی از نکات حائز اهمیت موضوع آموزش در حوزه فرهنگی است و باید مخاطب شناسی به صورت دقیق صورت بگیرد؛ موضوعات فرهنگی باید به نوعی باشد که همه مخاطبان را در حوزه خود قرار دهد و برای همه برنامه داشته باشیم. پس می‌توانیم در زمینه آموزش‌های فرهنگی به نوعی بازنگری داشته باشیم و باید در این زمینه از همه ظرفیت‌ها استفاده شود./ صدا و سیما

برچسب ها: شورای اسلامی شهر تهران شهر تهران
ارسال نظر
آخرین اخبار