۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۸
تعداد بازدید: ۸۴۸۵۰
رئیس شورای شهر تهران گفت: اغتشاشگران همان جنایات دهه ۶۰ منافقین را دنبال کردند و مردم عادی و نیروهای امنیتی را به گلوله بستند.
کد خبر: ۲۳۶۷۵

تکرار جنایت‌های منافقین در ایران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در یکصد و هفتمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به روز بسیج گفت: شهادت مظلومانه بسیجیان را در کشور شاهد بودیم.

وی با اشاره به حوادث اواخر کشور گفت: از سه شنبه تا پنجشنبه حدود ۱۸ نفر در کشور به شهادت رسیدند و نشان دادند که ملت و مردم ما آماده شهادت هستند و از شهادت هراسی ندارند.

چمران ادامه داد: دشمن پس از اجرای تاکتیک‌های متعدد نتوانست مردم را به میدان بکشد و مردم به اغتشاشگران نپیوستند دشمن به مسائل اقتصادی روی آورد و با زور و فشار به دنبال بستن مغازه مردم بود که این ترفند هم برایشان راهگشا نبود و بر همین اساس در آخرین مرحله دست به سلاح شدند و همان جنایات دهه ۶۰ منافقین را دنبال کردند و مردم عادی و نیرو‌های امنیتی را به گلوله بستند.

رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: حکومت کودک کش اسرائیل از این کودک کشی به وجد آمد و خطاب به آشوبگران می‌گوید مردم اسرائیل با آن‌ها است ایران آزاد از نظر آن‌ها یعنی ایران دربند و قطعاً حکومت اسرائیل این آرزو را به گور می‌برد، زیرا حکومت اسرائیل خود درحال نابودی است.

وی گفت: باید باب آگاهی را به روی جوانان بگشاییم و امیدوارم تیم ملی فوتبال به پیروزی برسد وو قطعاً از تیم ملی خود حمایت می‌کنیم./ مهر

برچسب ها: جنایت منافقین اغتشاشگران دهه شصت شورای شهر تهران
ارسال نظر
آخرین اخبار