۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: ۱۲۹۴۴۲
مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا، با اشاره به برخی مشکلات اقتصادی در کشور گفت: ما در حوزه اقتصادی مشکلاتی برخوردار هستیم و باید آن‌ها را برطرف‌کنیم. الان هشت میلیون تن کالا در بندر‌ها وجود دارد که باید به دست مردم برسد، اما به دلیل برخی مشکلات این اتفاق رخ نمی‌دهد.
کد خبر: ۲۳۷۴۵

ما باید مشکلات مردم را حل کنیم / انقلاب اسلامی آمده است که وضعیت مردم را بهتر کند!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، سید یحیی صفوی، رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شهید سلیمانی و مشاور فرمانده کل قوا با بیان اینکه اغتشاشات اخیر امنیت ذهنی مردم، زندگی و کسب و کار مردم عزیزمان را تحت‌الشعاع قرار داده، اظهار داشت: انتظار داریم نیرو‌های مسلح که بسیج و سپاه بازوان قدرتمند آن هستند، اجازه ندهند این حوادث به طول بیانجامد.

ما امروز به قدرت پهپادی بالایی رسیده‌ایم، اما پایه گذاری این موضوع در سال ۶۵ و در جریان عملیات کربلای پنج صورت گرفت و در آن زمان هواپیمای بدون سرنشین را در سپاه پاسداران ساخته بودیمسرلشکر صفوی با بیان اینکه ما یک ملت قدرتمند هستیم و رهبری خردمند و لایق و شجاع داریم، گفت: این فتنه‌ها تمام می‌شود، اما بازهم ممکن است در آینده به بهانه‌های دیگر فتنه‌هایی سراغمان بیاید. پس نباید بی‌توجه باشیم. ما باید مشکلات مردم را حل کنیم و انقلاب اسلامی آمده است که مشکلات مردم را حل کند و ما پاسداران تا ابد مردم‌دار و مردم‌یار خواهیم بود.

وی افزود: ما امروز به قدرت پهپادی بالایی رسیده‌ایم، اما پایه گذاری این موضوع در سال ۶۵ و در جریان عملیات کربلای پنج صورت گرفت و در آن زمان هواپیمای بدون سرنشین را در سپاه پاسداران ساخته بودیم. ما از تمام علوم در زمان جنگ استفاده کردیم، از آب و هواشناسی گرفته تا زمین‌شناسی و موارد دیگر.

وی افزود: ساختار اطلاعاتی ما در دوران دفاع مقدس به صورتی که ما می‌دانستیم با چه کسانی در جبهه مقابل طرف هستیم و حتی خصوصیات اخلاقی فرماندهان عراقی را هم می‌دانستیم. ما جزئیات ساختار و تیپ‌های عراق را می‌دانستیم و برتری علمی و فکری نسبت به دشمن داشتیم.

سردار صفوی: به تعبیر مقام رهبری جریانات به زودی جمع می‌شود

مشاور فرمانده کل قوا با اشاره به حوادث اخیر در کشور تاکید کرد: آیا سپاه پاسداران و بسیج در این جریاناتی که شاهد هستیم نمی‌توانند با علم و آگاهی ماجرا را زودتر جمع کند؟ من مطمئن هستم این جریان به تعبیر مقام معظم رهبری به زودی جمع می‌شود.

این فتنه‌ها تمام می‌شود، اما بازهم ممکن است سراغمان بیاید، پس نباید بی‌توجه باشیم. ما باید مشکلات مردم را حل کنیم و انقلاب اسلامی آمده است که وضعیت مردم را بهتر کندسردار صفوی با اشاره به برخی مشکلات اقتصادی در کشور گفت: ما در حوزه اقتصادی مشکلاتی برخوردار هستیم و باید آن‌ها را برطرف‌کنیم. الان هشت میلیون تن کالا در بندر‌ها وجود دارد که باید به دست مردم برسد، اما به دلیل برخی مشکلات این اتفاق رخ نمی‌دهد. ما ضعف‌هایی داریم که در نیرو‌های مسلح کمتر است، اما باید ضعف‌های کشور را برطرف کنیم.

وی با بیان اینکه ما یک ملت قدرتمند هستیم و رهبری خردمند و لایق و شجاع داریم، اظهار کرد: این فتنه‌ها تمام می‌شود، اما بازهم ممکن است سراغمان بیاید، پس نباید بی‌توجه باشیم. ما باید مشکلات مردم را حل کنیم و انقلاب اسلامی آمده است که وضعیت مردم را بهتر کند./مهر.

برچسب ها: سید یحیی صفوی انقلاب اسلامی ایران شهید سلیمانی
ارسال نظر
آخرین اخبار