۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۲
تعداد بازدید: ۸۰۹۵۴
سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی گفت:با توجه به افزایش ضریب اشتغال بالای ۶۰ تا ۷۰ درصد، هتل های فرودگاه امام به هیچ عنوان زیان ده نیستند.
کد خبر: ۲۳۷۴۹

اگر هتل‌های فرودگاه امام زیان ده هستند از شما درجا خریداری می‌کنیم!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، آقای سعید چلندری سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی  گفت: هتل های فرودگاه امام خمینی در سال ۹۴ همانند بخش تشریفات فرودگاه راه اندازی شد و به ادعای خود مدیران این بخش هتل های فرودگاه امام خمینی زیان ده هستند، اما ما اعلام کرده ایم اگر زیان ده هستید فرودگاه از شما این هتل ها را درجا خریداری می کند که تاکنون قبول نکرده اند‌.

مشکلی که در تمامی فرودگاه های کشور وجود دارد، فرسوده بودن خودروها هستند که علی رغم فرسوده بودن قیمت آنها یک میلیارد تا یک  میلیارد و۵۰۰ میلیون تومان است

به گفته سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی، مدیران هتل اعلام کرده اند که ضریب اشتغال این هتل حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد است، اما طبق ارزیابی های صورت گرفته در طول سال  به هیچ عنوان زیان ده نیستند.

او درباره ترانسفر و تاکسی های فرودگاه امام خمینی گفت: مشکلی که در تمامی فرودگاه های کشور وجود دارد، فرسوده بودن خودروها هستند که علی رغم فرسوده بودن قیمت آنها یک میلیارد تا یک  میلیارد و۵۰۰ میلیون تومان است و از سوی دیگر ورود برخی از مسافر کش های شخصی و اسنپ و تپسی باعث ضایع شدن حق رانندگان می شود. البته  اسنپ وتپسی را نمی توان مانع ورود شد، اما طبق برنامه ریزی صورت گرفته یک بخشی دور از محدوده تاکسی ها برای آنها در نظر گرفته ایم.

 اعتراض مسافران بر روی قیمت و نرخ کرایه‌ها 

با راه اندازی سامانه آنلاین توسط شرکت دانش بنیان ،برای اتصال درگاه پنجره واحد بخشی از مشکلات برطرف شده است

چلندری گفت: بسیاری از مسافران بر روی قیمت و نرخ کرایه ها اعتراض داشتند که برای هر رفت و برگشت فرودگاه نرخ کرایه ها بین ۲۹۰ تا ۳۰۰ هزار تومان بود که بسیاری از رانندگان تمایل دارند نقدی دریافت کنند که با راه اندازی یک سامانه توسط شرکت دانش بنیان و برای اتصال درگاه پنجره واحد برنامه برای تاکسی های فرودگاه صورت گرفته است‌. 

او گفت: درگذشته برخی از  رانندگان  با دریافت نقدی نرخ های نجومی از مسافران دریافت می کردند، همچنین بسیاری از رانندگان درخواست افزایش نرخ داشتند که  این موضوع هم مورد اعتراض  مسافران قرار گرفت؛ بنابراین با راه اندازی این سامانه آنلاین بخشی از مشکلات برطرف شده است./ باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها: حمل ونقل پرواز خارجی
ارسال نظر
آخرین اخبار