۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۰
تعداد بازدید: ۴۲۹۴۶۰
همزمان با آغاز بزرگترین و هیجان‌انگیزترین تورنمنت فوتبال در دنیا، روبیکا سرویس پخش زنده تمام مسابقات را تا مرحله فینال، بر روی سوپراپلیکیشن خود، فراهم کرد.
کد خبر: ۲۳۷۶۷

با روبیکا به جام جهانی ۲۰۲۲ سفر کنید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، روبیکا، با به کارگیری پهنای باند و سیگنال ویژه و بهره‌مندی از آخرین فناوری‌های موجود، مسابقات را با بالاترین سرعت و بیشترین کیفیت در بستر پلتفرم خود، به صورت زنده پخش می‌کند. تیم فنی روبیکا نیز، برای حفظ این ارتباط پایدار و باکیفیت، به‌صورت متمرکز در زمان پخش مسابقات، فعال خواهند بود.

در کنار پخش زنده مسابقات، که می‌تواند دغدغه‌ی تمام کاربران گوشی‌های هوشمند را برای مشاهده بازی‌ها در هر مکان و زمانی مرتفع سازد، یک مسابقه‌ی ویژه برای تماشاچیان روبیکا نیز در نظر گرفته شده است. «روبی‌کوییز» هر شب و تا پایان جام‌جهانی، در روبیکا برگزار می‌شود. «روبی‌کوییز» یک مسابقه اطلاعات عمومی است که با پاسخ به ۱۵ سوال، می‌توانید یکی از برندگان جوایز میلیونی آن در هر شب باشید.

گفتنی است، هر روز و تا پایان مسابقات جام جهانی نیز، در کانال «روبیکا اسپورت» و کانال «زنده از قطر» در پیام‌رسان روبیکا، لایو‌های متنوع و محتوا‌های به‌روز از قطر و حواشی مسابقات و بازی‌ها، منتشر می‌گردد که می‌تواند هیچان و لذت این تورنمنت جهانی را چندین برابر کند./ برنا

برچسب ها: روبیکا جام جهانی 2022 پخش زنده
ارسال نظر
آخرین اخبار