۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۵
تعداد بازدید: ۸۴۷۴۵
مدیر عامل شرکت نوسازی عباس آباد از ساخت باغ نمایش، خانه نمایش و بزرگ‌ترین پارکینگ تهران با ظرفیت ۳ هزار خودرو در مجموعه اراضی عباس آباد تهران خبرداد.
کد خبر: ۲۳۷۸۶

ساخت بزرگ‌ترین پارکینگ تهران با ظرفیت ۳ هزار خودرو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، سید محمدحسین حجازی مدیر عامل شرکت نوسازی عباس آباد در نشست خبری گفت: اراضی عباس آباد دارای درآمد خودکفاست و پیش بینی ما این بود تا با خودکفایی از نظر مالی به شهرداری تهران کمک کنیم.

وی با اشاره به آخرین وضعیت منطقه و ساخت و ساز‌های صورت گرفته، افزود: ساخت و ساز‌هایی که انجام می‌شود مطابق با طرح جامع اراضی عباس آباد است.

وی ادامه داد: سعی کرده‌ایم تا بخش قابل توجهی از طرح را اجرایی کنیم و با ساخت باغ نمایش، خانه نمایش و بزرگ‌ترین پارکینگ تهران با ظرفیت ۳ هزار خودرو اقدامات عمرانی اراضی به پایان می‌رسد و به دنبال تکمیل این پروژه‌ها هستیم.

حجازی گفت: ایمنی در اراضی عباس آباد یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های ماست و در آینده‌ای نزدیک منطقه عباس آباد از لحاظ ایمنی به عنوان یک منطقه جداگانه شناخته خواهد شد.

افتتاح مجموعه مرکز خلاق تا سه ماه آینده

مدیر عامل شرکت نوسازی عباس آباد همچنین گفت: یکی از اقداماتی که در اراضی عباس‌آباد از دو سال قبل انجام شد، اخذ مجوز شتاب‌دهنده از معاونت علمی ریاست جمهوری است و اکنون اراضی عباس‌آباد به‌عنوان یک اکوپارک شهری مطالعات خود را دنبال می‌کند.

حجازی تصریح کرد: در شرایط کنونی یک مجموعه مرکز خلاق را در سه ماه دیگر افتتاح خواهیم کرد و دو مرکز خلاق دیگر نیز در بهشت مادران به سرانجام خواهد رسید.

وی اظهار داشت: باغ کتاب یک اکوپارک شهری است که می‌خواهد در موضوعات مختلف خدمات نوین ارائه دهد.

وی درادامه با اشاره به پارکینگ نوروز گفت: این پارکینگ به بهره‌برداری رسیده است و ظرفیت گنجایش هزار خودرو را دارد و با به نتیجه رسیدن هتل دیدار نیز مشکل پارکینگ اراضی عباس آباد حل خواهد شد.

حجازی درباره موتور و اسکوتر برقی موجود در مجموعه گفت: در پارک طالقانی ایستگاه اسکوتر و موتور برقی وجود دارد و در تابستان اسکوتر برقی اجاره داده می‌شود و چند مجموعه در حوزه اسکوتر برقی و دوچرخه سواری با مجموعه همکاری می‌کنند.

مدیر عامل شرکت نوسازی عباس آباد با اشاره به طرح جامع اراضی بیان کرد: در طرح جامع سطح اشغال مجموعه مشخص شده است و هر که از این امر تخلف کند جریمه می‌شود و تعدادی از مسئولان سابق نیز جریمه شدند و بخشی از اراضی نیز بایر ماندند و درگیر دعاوی حقوقی هستیم.

وی ادامه داد: پرونده‌هایی با وزارت راه و برخی بانک‌ها نداریم، زیرا زمین آن‌ها متعلق به خودشان است. اراضی عباس آباد خود دارای کمیسیون ماده ۵ است و از این بابت هیچ مشکلی ندارد./ صدا و سیما

برچسب ها: سازمان نوسازی شهر تهران افتتاح پایتخت
ارسال نظر
آخرین اخبار