۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۴
تعداد بازدید: ۱۱۷۴۲۲
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: بروز اغتشاش‌ و ناآرامی در کشور نه‌تنها منجر به حل‌وفصل مشکلات اقتصادی نمی‌شود بلکه زمینه فرار سرمایه و تشدید چالش‌‌های اقتصادی را فراهم می‌آورد.
کد خبر: ۲۳۷۹۷

امنیت اساس حیات هر کشور است/ بروز اغتشاش و ناآرامی مشکلات اقتصادی را تشدید می‌کند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، حسین نوش‌آبادی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تلاش روز‌های اخیر تعدادی اغتشاش‌گر برای تعطیلی بازار در برخی شهر‌ها گفت: کسانی که می‌خواهند کسب و کار مردم را تعطیل کنند و با تهدید و ارعاب کسبه به دنبال اخلال در روند عادی زندگی مردم و بازاریان هستند، بدون شک دشمن ایران و ایرانی‌اند.

وی با تاکید بر اینکه مشکلات موجود کشور با تعطیلی بازار و بروز اغتشاش و ناآرامی در کشور نه‌تن‌ها حل و فصل نمی‌شود بلکه هرگونه ایجاد ناآرامی و رعب در فضای اجتماعی موجب فرار سرمایه و دامن زدن به مشکلات اقتصادی خواهد شد.

نوش‌آبادی با بیان اینکه همین که دشمن و سرویس‌های جاسوسی کشور‌های بیگانه و عناصر داخلی آن‌ها صحنه‌گردان آشوب‌های اخیر هستند، بیانگر این است که قرار نیست ذیل این ناآرامی‌ها منافع مردم تامین شود، خاطرنشان کرد: مردمی که امروز تحت فشار اقتصادی قرار دارند، حق اعتراض و اعلام نارضایتی از شرایط موجود را دارند، اما برهم زدن امنیت کشور و ایجاد اغتشاش و درگیری و ارعاب کسبه بازار برای تعطیلی مغازه‌ها علاوه بر تشدید مشکلات اقتصادی، امنیت کشور را نیز تحت شعاع قرار می‌دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امنیت اساس حیات هر کشور است، گفت: از آنجا که پروژه فشار حداکثری به اذعان مقامات آمریکایی منتج به شکست شده، این کشور در تلاش است تا با ایجاد اغتشاش و ناآرامی در کشور، امنیت پایدار در ایران را به چالش بکشد تا شاید با این حربه بتواند ایران را مجاب به تن دادن به خواسته‌های خود کند./ تسنیم

برچسب ها: حسین نوش آبادی اغتشاشات عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس
ارسال نظر
آخرین اخبار