۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۵
تعداد بازدید: ۱۲۷۸۵۴
در دومین روز اجراها، چهار اثر نمایشی در پردیس تئاتر استان تهران به صحنه می‌رود.
کد خبر: ۲۳۸۵۲

جدول اجرا‌های روز دوم جشنواره تئاتر استان تهران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، امروز دوم آذر، نمایش «سکوت آخر» نوشته زهرا مهرآذر به کارگردانی بهزاد صالحی از شهرستان قدس ساعت ۱۵:۳۰، نمایش «کوردیناتور» نوشته و کاری از کیانوش احمدی از شهرستان شهریار ساعت ۱۶:۳۰، نمایش «شب‌انار» نوشته علیرضا سعیدی کیاسری به کارگردانی اکبر قهرمانی از پرند ساعت ۱۸:۳۰، نمایش «میخواهم میوسوف را ببینم» که اقتباسی از نمایشنامه تامارا دالمات است به کارگردانی محمدجواد حبیبی از شهرستان ری ساعت ۱۹:۳۰ به صورت زنده نمایش داده خواهد شد.

همچنین کانون ملی منتقدان ایران آثار بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان تهران که در پردیس تئاتر تهران اجرا می‌شوند را نقد می‌کند.

سیدجواد روشن و سعید محبی از اعضای کانون ملی منتقدان ایران با حضور در سالن‌های اجرای بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان تهران به تماشای آثار راه‌یافته به جشنواره خواهند پرداخت. دو عضو کانون منتقدان ایران پس از تماشای آثار جشنواره تئاتر استان تهران به نقد و بررسی تئاتر‌های روی صحنه خواهند پرداخت.

آیین اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان تهران ششم آذرماه ساعت ۱۷:۳۰ در پردیس تئاتر تهران برگزار می‌شود.

بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان تهران با اجرای آثار نمایشی در پردیس تئاتر تهران از اول آذر آغاز به کار کرد، آثار اجرایی از صفحه تلویزیون تئاتر ایران به صورت زنده پخش می‌شود.

آثار راه‌یافته به این دوره از جشنواره که شامل ۱۸ اثر نمایشی است، از یکم تا ششم آذرماه در چهار سالن استاد علی نصیریان، سالن داوود رشیدی، سالن استاد مشایخی و سالن استاد محمود استاد محمد مجموعه پردیس تئاتر تهران اجرا می‌شوند./ صدا و سیما

برچسب ها: تئاتر ایران جشنواره تئاتر جشنواره
ارسال نظر
آخرین اخبار