۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۲
تعداد بازدید: ۵۶۷۷۹
انيميشن سينمايي «لوپتو» به کارگرداني عباس عسکري محصول مرکز انيميشن سوره در ادامه حضور بين‌المللي خود، راهي جشنواره جهاني کيذر سينماي هند شد.
کد خبر: ۲۳۹۰۷

«لوپتو» راهی جشنواره سینمای هند شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، انیمیشن سینمایی «لوپتو» به کارگردانی عباس عسکری و تهیه‌کنندگی محمدحسین صادقی و احسان کاوه، به بخش رقابتی سومین دوره جشنواره جهانی کیدز سینما راه یافت.

این جشنواره که از ۱۱ آذرماه جاری در شهر بمبئی کشور هند برگزار می‌شود، به فیلم‌هایی با محوریت کودکان و با شعار «آینده بهتر برای کودکان» می‌پردازد و تلاشی است در جهت زدودن آثار محدودیت‌هایی که همه‌گیری کووید ۱۹، روی کودکان و دنیایشان گذاشته است.

محدودیت‌هایی که با تعطیلی پارک‌ها و زمین‌های تفریح و معاشرت با دوستان برای بچه‌ها ایجاد شد و آن‌ها را در خانه‌ها محبوس کرد که موجب شد خلاقیت بچه‌ها کم‌رنگ و آزادی آن‌ها محدود شود.

در این رویداد ۷ روزه کودکان می‌توانند فیلم تماشا کنند، با کارگردانان و بازیگران تعامل داشته باشند و همچنین در کارگاه‌های زنده مختلف در زمینه فیلمنامه‌نویسی، انیمیشن و فیلمسازی شرکت کنند. «لوپتو» که هم اکنون در سینما‌های سراسر کشور در حال اکران است؛ نخستین محصول مرکز انیمیشن سازمان سینمایی سوره است که با تکنیک سه بعدی در استودیوی فراسوی ابعاد توسط هنرمندان جوان کرمانی تولید شده است و تاکنون با جذب بیش از ۱۵۰ هزار مخاطب، در آستانه فروش ۴ میلیارد تومانی قرار دارد./ روزنامه آرمان ملی

برچسب ها: انیمیشن لوپتو جشنواره سینمایی هندوستان
ارسال نظر
آخرین اخبار