۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۶
تعداد بازدید: ۲۲۲۵۳۹
با تصمیم سازمان سینمایی بازی تیم ملی فوتبال ایران در برابر آمریکا در قالب بازی‌های جام‌جهانی در سینما‌های کشور اکران می‌شود.
کد خبر: ۲۴۰۸۲

بازی ایران و آمریکا در سینماها پخش می‌شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، با موافقت محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی همزمان با برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال در قطر، سینما‌ها امشب پذیرای مخاطبان و مشتاقان فوتبال و بازی ایران و آمریکا خواهند بود.

حبیب ایل بیگی معاون ارزشیابی و نظارت با اعلام این خبر گفت: به پیشنهاد انجمن سینماداران و تقاضای بخش‌هایی از جامعه، با تمهیدات صورت گرفته برای استفاده حداکثری علاقه‌مندان فوتبال هماهنگ شد فردا شب ظرفیت سینما‌های کشور به پخش مسابقه فوتبال جام جهانی قطر و بازی ایران و آمریکا اختصاص یابد.

به گفته ایل بیگی، با توجه به اقبال عمومی به موضوع تماشای دسته جمعی فوتبال در سالن‌های سینما به خصوص جوانان و نوجوانان، همچنین، تجربه خوب این اقدام در سال‌های گذشته، پیش بینی می‌شود که شاهد استقبال گسترده علاقمندان از این اقدام باشیم.

انجمن سینماداران هم اعلام کرد که قیمت بلیت برای تماشای بازی ایران و آمریکا در همه سالن‌های سینمای سراسر کشور ۴۵ هزار تومان بوده و علاقه مندان می‌توانند اقدام به خرید بلیت کنند.

مسابقه فوتبال ایران و آمریکا امشب از ساعت ۲۲:۳۰ آغاز می‌شود./ روابط عمومی سازمان سینمایی

برچسب ها: مسابقه فوتبال جهان جام حذفی فوتبال ایران سینما
ارسال نظر
آخرین اخبار