۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: ۱۱۵۰۱۳
اتاق اصناف ایران:با اوج‌گیری سرمای شدید و کاهش چشمگیر دمای هوا، زنگ ناترازی تولید و مصرف گاز در کشور به صدا درآمده است. موضوعی که در هفته‌های اخیر بار‌ها با هشدار مسوولان همراه بوده، هشداری که اگر جدی گرفته نشود ممکن است چالش‌های متعددی را در آینده برای کشور رقم بزند.
کد خبر: ۲۶۲۰۱
اتاق اصناف خواستار صرفه‌جویی اصناف در مصرف گاز شد

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، با صدور اطلاعیه‌ای درباره لزوم رعایت مسئولیت اجتماعی و الزام صرفه جویی در مصرف گاز خواهان  اعمال حداکثر صرفه‌جویی در مصرف گاز، با خاموش کردن وسایل گازسوز غیرضرور، پوشیدن لباس‌های گرم و مناسب و تنظیم دمای محیط استفاده از وسایل گرمایشی خود، بین ۱۸ تا ۲۱ درجه در واحد‌های صنفی شد.

در این اطلاعیه آمده است:

با اوج‌گیری سرمای شدید و کاهش چشمگیر دمای هوا، زنگ ناترازی تولید و مصرف گاز در کشور به صدا درآمده است. موضوعی که در هفته‌های اخیر بارها با هشدار مسوولان همراه بوده، هشداری که اگر جدی گرفته نشود ممکن است چالش‌های متعددی را در آینده برای کشور رقم بزند.

لذا از کلیه اصناف و بازاریان عزیز، که بخش بزرگی از مشترکین و مصرف کنندگان گاز طبیعی کشور هستند مجدانه تقاضا می‌گردد در راستای مسئولیت اجتماعی ضمن اعمال حداکثر صرفه‌جویی در مصرف گاز، با خاموش کردن وسایل گازسوز غیرضرور، پوشیدن لباس‌های گرم و مناسب و تنظیم دمای محیط استفاده از وسایل گرمایشی خود، بین ۱۸ تا ۲۱ درجه، مانع از افت فشار و قطعی گاز شده و در پایداری جریان گاز طبیعی، زمینه استفاده سایر هموطنان عزیز از این نعمت الهی را درطول ایام سرد زمستانی فراهم نمایند.

انتهای پیام/ اتاق اصناف ایران

برچسب ها: اتاق اصناف
ارسال نظر