۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۶
تعداد بازدید: ۱۲۷۹۴۳
قائم مقام معاون سیما گفت:حرف‌های مهم را می‌توان با زبان طنز بیان کرد و با شوخی نقد‌ها قابل تحمل می‌شوند و این اتفاق در برنامه «پاورقی» رخ داد.
کد خبر: ۲۶۳۰۵

«پاورقی» برنامه‌ای با محتوای طنز سیاسی/ اجازه ندهید تخریب‌ها بر کار خدشه‌ای وارد کند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، محسن برمهانی معاون سیما در جمع عوامل برنامه «پاورقى» شبکه دو گفت: در جریان غائله اخیر و فتنه انگیزى دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی، شبکه هاى معاند آرایش جنگی داشتند و نفرت و دروغ پراکنى این بنگاه هاى خبرى بى امان در جریان بود.

وی ادامه داد: در مقابل ذات شبکه هاى رسانه ملی متناسب با نیاز‌های رسانه‌ای و ذائقه‌های مختلف مخاطبان است، اما لازم بود تا ایده و فکر برنامه‌ای با محتوای رصد فضای مجازی و مقابله با این هجمه رسانه اى طراحی و شکل بگیرد که این مهم به ابتکار شبکه دو رقم خورد.

معاون سیما افزود: این برنامه از استاندارد‌های لازم و ریتم مناسبی برخوردار بوده و توانسته است تاثیر خود را در جامعه بگذارد و به همین دلیل لازم دیدم از زحمات مدیر شبکه دو و عوامل برنامه قدردانی کنم چرا که بی شک در جریان این جنگ رسانه اى یک سنگر جدی و استراتژیک را حفظ کرده اید.

برمهانى با اشاره به این که «جهاد تبیین» به عنوان واجب شرعی بر ما تکلیف شده و همان طور که در فرمایش هاى مقام معظم رهبری بر آن تاکید شده است، تاکید کرد: ما به عنوان رسانه وظیفه داریم در خصوص جهاد تبیین قالب و فرم جذاب برای ارائه پیام طراحی و ایجاد کنیم که خوشبختانه «پاورقی» توانسته است این مهم را به انجام برساند و طبیعتا با توجه به تغییر فضای کشور، باید به لحاظ رویکرد تغییراتی نیز داشته باشد.

وى خاطرنشان کرد: مى دانیم حقیقت حاکم بر فضای عمومی جامعه از القائات فضای مجازی متفاوت است و هرآن چه که در فضای مجازی وجود دارد لزوما انعکاس واقعیات موجود نیست.

محسن برمهانى تصریح کرد: اجازه ندهید یاوه گویی و تخریب ها، بر کار شما خدشه‌ای وارد کند. از سوى دیگر حفظ اخلاص در ادامه کار بسیار مهم است چرا که این اخلاص بسیار اثرگذار است و باعث می‌شود پیام شما بر قلب مخاطب بنشیند و امیدواریم این اثر ماندگاری شود.

وی در پایان گفت: بر اساس آمار‌های دریافتى از امور مخاطبان ۱۶۲، برنامه «پاورقی» از جمله برنامه‌هایی در سیما است که بیشترین آمار رضایت و تشکر مخاطبان را دارد و بر این اساس مى شود براى بازپخش آن از دیگر شبکه‌ها برنامه ریزى کرد./ باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها: برنامه تلویزیونی معاون سیما شبکه دو سیما
ارسال نظر