۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳
تعداد بازدید: ۱۰۳۶۶۰
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب از برخورد شدید سواری سمند با ۷ وسیله نقلیه دیگر در خیابان دماوند و مصدوم شدن دو نفر در این حادثه خبر داد.
کد خبر: ۲۶۳۳۲

تصادف شدید سمند با ۷ خودرو در خیابان دماوند/ دو نفر مصدوم شدند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، سرهنگ احسان مؤمنی از برخورد شدید سواری سمند با هفت وسیله نقلیه دیگر در خیابان دماوند محدوده جشنواره و مصدوم شدن دو نفر در این حادثه خبر داد.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: در ساعت ۱۴:۵۰ روز گذشته در خیابان دماوند مسیر شرق به غرب محدوده جشنواره یکدستگاه سواری سمند که در این مسیر در حال حرکت بوده که به علت سرعت زیاد با قسمت عقب یکدستگاه پراید برخورد کرد و پس از آن راننده که قادر به کنترل وسیله نقلیه نبوده با شش دستگاه وسیله نقلیه دیگر که در کنار خیابان پارک بودند برخورد و در مجموع منجر به خسارت به هفت دستگاه وسیله نقلیه می‌شود که در این حادثه دو نفر مصدوم و از طریق اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

وی با بیان اینکه سرعت زیاد استقبال از خطر است، از رانندگان خواست در حین رانندگی تمام حواس خود را فقط به رانندگی و به جلو معطوف دارند و به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام گذاشته و از سرعت و سبقت در معابر جدا خودداری کنند./ مهر

برچسب ها: تصادفات رانندگی سرهنگ احسان مومنی مصدومیت
ارسال نظر