۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: ۲۶۳۷۶۷
چهل و یکمین جشنواره تئاتر فجر با حضور نمایش‌هایی از کشور‌های اسپانیا، اردن، عمان، روسیه، برزیل، عراق و ... برگزار می‌شود.
کد خبر: ۲۶۴۰۰

حضور ۶ نمایش خارجی در جشنواره تئاتر فجر/ اسامی اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، بر اساس جدول منتشر شده جشنواره تئاتر فجر، ۶ نمایش خارجی در جشنواره امسال حضور دارند. اسامی نمایش‌های بخش بین‌الملل این دوره از جشنواره به شرح زیر است:اسامی نمایش‌های خارجی جشنواره تئاتر فجر اعلام شد

«کمدی الهی» به نویسندگی و کارگردانی حافظ خلیله از کشور تونس که در تالار وحدت روی صحنه می‌رود و «لیزای بیچاره» به نویسندگی و کارگردانی مارک روزوسکی از کشور روسیه نیز در همین تالار اجرا دارد.

«طلقه‌الرحمه» به نویسندگی و کارگردانی محمد موید از عراق در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه خواهد رفت. عراق در این دوره از جشنواره نمایش دیگری با نام «امل» نوشته و کار جواد اسدی دارد.

«هملت» به کارگردانی آرا یرناجاکیان از کشور ارمنستان در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر اجرا می‌شود. «بی‌وطن» به کارگردانی لنرسون پولونینی از کشور برزیل نیز در همین تالار روی صحنه می‌رود.

«شنل» نوشته نیکلای گوگول و کار یوسف رایشل گاوز از کشور روسیه در تالار اصلی تئاتر شهر اجرا خواهد شد. «لومیر» به نویسندگی و کارگردانی تکسما مونوز از کشور اسپانیا دیگر نمایش بخش بین‌الملل است که در این تالار روی صحنه می‌رود.

«قطار ناقوره» به نویسندگی و کارگردانی ایاد الریمونی از اردن نیز یکی دیگر از اجرا‌های بخش بین‌الملل است.

«مدق‌الحناء» نوشته و کار یوسف البلوشی از عمان، دیگر نمایش خارجی جشنواره است که در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود./ صدا و سیما

برچسب ها: چهل و یکمین جشنواره تئاتر فجر تئاتر
ارسال نظر
آخرین اخبار