۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۹
تعداد بازدید: ۶۳۲۷۳
رئیس سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران خبر داد؛
رئیس سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت: امروز ۹۰ دستگاه موتور برقی و تاپایان سال ۳۰۰ دستگاه به شرکت ملی پست تحویل داده می‌شود.
کد خبر: ۲۶۴۶۴

امروز ۹۰ دستگاه موتور برقی وارد تهران می‌شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، مجتبی شفیعی رئیس سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در جریان مراسم رونمایی از موتور‌های برقی و در جمع خبرنگاران با اشاره به ورود موتور‌های برقی در تهران گفت: امروز اولین بخش از موتور‌های برقی با همکاری شرکت پست رونمایی می‌شود و در فاز اول قرار شده است ۵۰۰ دستگاه موتور وارد ناوگان شود.

وی ادامه داد: امروز ۹۰ دستگاه موتور برقی و تاپایان سال ۳۰۰ دستگاه و تا اوایل سال آینده ۱۰۰ دستگاه وارد ناوگان می‌شود.

رئیس سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه این ظرفیت وجود دارد که تا ۷۵۰ دستگاه موتور برقی به پست بدهیم اظهار کرد: به ازای هر موتور برقی ۵۰ میلیون تومان وام کم بهره از سمت سازمان حمل و نقل پرداخت می‌شود و ۵۰ درصد بازپرداخت در صورت کارکرد پست از سوی شهرداری تأمین می‌شود.

شفیعی تاکید کرد: این اولین بار است که این موتور‌ها با باتری سوآپ حرکت می‌کنند و برهمین اساس نیاز نیست هربار موتور‌ها شارژ شوند.

وی با اشاره به اسکوتر‌های برقی گفت: با مشارکت بخش خصوصی اسکوتر‌ها به شهر آمده است و یک شرکت اعلام کرده که ۱۰۰ هزار اسکوتر به تهران تحویل می‌دهد./ مهر

برچسب ها: موتور سواری شهرداری تهران مجتبی شفیعی
ارسال نظر
آخرین اخبار