۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۱
تعداد بازدید: ۱۰۰۶۱۷
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در مقابل تصمیم کودکانه پارلمان اروپا عکس‌العمل ما سخت خواهد بود و این پاسخ در سیاه‌ترین دوره اروپا ثبت خواهد شد.
کد خبر: ۲۶۵۲۵

پاسخ ما به اروپا در سیاه‌ترین دوره‌ آن‌ها ثبت خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به موضوع جلسه هم‌اندیشی امروز شورا، گفت: این جلسه در کنار مسائل داخلی شورا و شهرداری حول محور پارلمان اروپا و تصمیم آن‌ها است.

وی افزود: اعتقاد ما این بود که شورا در این زمینه مسئولیت دارد و باید مقابل آن بایستد و اعلام کند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جزئی از نیرو‌های مسلح کشور است و این اقدام مغایر قوانین بین‌المللی است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه یکی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به شورا دعوت خواهد شد، اظهار داشت: پیشنهاد شد که اعضا با لباس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جلسه امروز حضور پیدا کنند و بیانیه‌ای صادر شده است همچنین بازدیدی از پادگان‌ها در حمایت از این نهاد انقلابی و ایستادن مقابل اقدام کودکانه پارلمان اروپا انجام شود.

وی گفت: باز هم تکرار می‌کنیم که در مقابل تصمیم کودکانه پارلمان اروپا عکس‌العمل ما سخت خواهد بود و این پاسخ در سیاه‌ترین دوره اروپا ثبت خواهد شد.

چمران با بیان اینکه به سادگی از این موضوع نخواهیم گذاشت، افزود: علاوه بر عکس العمل رسمی که مسئولان خواهند داشت، اعلام می‌کنیم که شورای شهر تهران هم یکپارچه این تصمیم سخیف و غیرقابل توجیه و خطرناک پارلمان اروپا را تقبیح می‌کند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران افزود: انتظار داریم که عاقلان پارلمان اروپا به خود آیند و از خواب و خیال واهی برخیزند و بیدار شوند و این خرابی بزرگ را ترمیم کنند.

چمران هم‌چنین گفت: از مجلس شورای اسلامی، دولت و نیرو‌های مسلح نیز انتظار داریم که در صورت عدم تغییر رفتار پارلمان اروپا، عکس‌العملی پشیمان کننده داشته باشند.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب، اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پر افتخارترین نهاد ملی ما است و قطعا و یقینا ما وارث حکومت الهی خواهیم بود و انتقام سختی از تروریست‌های واقعی خواهیم گرفت./ ایرنا

برچسب ها: مهدی چمران تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شورای اسلامی شهر تهران
ارسال نظر
آخرین اخبار