۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: ۱۱۳۱۵۱
رئیس اتحادیه لوازم خانگی کالا‌های توزیعی در فروشگاه‌های اینترنتی را قاچاق اعلام کرد و گفت: ۹۹ درصد از کالا‌های قاچاق در این فروشگاه‌ها عرضه می‌شوند و هیچ نهادی بر عملکرد آن‌ها نظارت ندارد.
کد خبر: ۲۶۶۳۶

۹۹ درصد کالاهای اینترنتی قاچاق و بدون گارانتی هستند

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، آقای اکبر پازوکی رئیس اتحادیه لوازم خانگی گفت: قیمت‌ها در سامانه ۱۲۴ به بنکداران و فروشندگان اعلام می‌شود و هیچ گونه افزایش قیمت چشمگیری نداشته ایم، جزء اندک افزایشی که توزیع کننده روی کالا وضع می‌کند.

او گفت: امسال ۵۷ درصد حقوق کارمندان و کارگران افزایش یافت، اما به دلیل مشکلات حقوقی کارگران افزایش قیمت مواد اولیه وارداتی، نوسان نرخ دلار و تحریم‌ها قدرت خرید مردم کاهش یافته است.

رئیس اتحادیه لوازم خانگی گفت: مشکل در تأمین قطعات منجر به بالا رفتن قیمت تمام‌شده و در نتیجه کاهش خرید در بازار شده است، اما امروز تولیدکنندگان خدمات پس از فروش بلندمدت ارائه می‌دهند که براین اساس کیفیت خدمات رسانی بیشتر شده است و می‌توان این کالا‌ها را در مقیاس ارزشی برابر با کالای خارجی دانست.

پازوکی کالا‌های توزیعی در فروشگاه‌های اینترنتی را قاچاق اعلام کرد و گفت: ۹۹ درصد از کالا‌های قاچاق در این فروشگاه‌ها عرضه می‌شوند و هیچ نهادی بر عملکرد آن‌ها نظارت ندارد./باشگاه خبرنگاران جوان 

برچسب ها: لوازم خانگی فروش لوازم خانگی
ارسال نظر