۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۰
تعداد بازدید: ۴۲۱۶۸
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته جاده‌ها را اعلام کرد.
کد خبر: ۲۶۶۵۸

محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته جاده‌ها اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، سرهنگ احمد شیرانی؛ رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور، با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی چهارشنبه ۵ بهمن ماه الی شنبه ۸ بهمن ماه ۱۴۰۱ اظهار کرد: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ الی ساعت ۶ صبح روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ از محور‌های کرج ـ چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران ـ سمنان ـ مشهد و بالعکس ممنوع است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور افزود: تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

وی با اشاره به محدودیت‌های در نظر گرفته برای محور کندوان گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ الی ۲۴ روز‌های چهارشنبه، پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ و ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ همان روز از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران ـ شمال به سمت مرزن‌آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.

شیرانی بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ از کرج و ابتدای آزادراه تهران ـ شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور با اشاره به محدودیت‌های در نظر گرفته شده برای محور هراز گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۲ روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت مقطعی یکطرفه خواهد بود.

وی گفت: تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ و همچنین از ساعت ۶ الی ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه مورخ‌های ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ و ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ از محور هراز ممنوع است.

شیرانی با اشاره به محدودیت‌های محور یاسوج ـ اقلید گفت: تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۷ الی ۲۳ روز‌های پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ و ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ ممنوع بوده و مسیر‌های یاسوج ـ اصفهان و یاسوج ـ شیراز به عنوان محور جایگزین اعلام می‌شود./ تسنیم

برچسب ها: محدودیت ترافیکی محدودیت جاده ای منع تردد ممنوعیت تردد
ارسال نظر
آخرین اخبار