۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۷
تعداد بازدید: ۶۷۳۷۵۱
همزمان با جشن بزرگ نیمه شعبان، شبکه نسیم چند برنامه خصوصاً سری جدید «کودک‌شو» و «کافی شات» را به آنتن می‌رساند.
کد خبر: ۲۷۹۳۸

برنامه‌های شبکه نسیم در نیمه شعبان/ بازگشت «کودک‌شو»

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، جدول پخش شبکه نسیم در هفته جاری همزمان با جشن‌های میلاد منجی عالم بشریت، دستخوش تغییر شده و برنامه‌های جدیدی مثل سری جدید «کودک شو» و «کافی شات» به آن افزوده شده و «نسیم آوا»، «جورچین» و ... به صورت ویژه پخش می‌شوند.

سری پنجم و جدید «کودک شو» به تهیه‌کنندگی رضا نصیری و با اجرای پژمان بازغی به مناسبت جشن نیمه شعبان سه‌شنبه ۱۶ اسفندماه ساعت ۲۱:۳۰ پخش خود را آغاز می‌کند. مسابقه «کودک شو» تعامل بین کودکان و خانواده هایشان را به تصویر می‌کشد که با آیتم‌های جدید و متنوع، این هفته روز‌های سه‌شنبه تا جمعه از این شبکه پخش می‌شود و از هفته بعد از آن در سه روز پایانی هفته پخش خود را ادامه خواهد داد.

همچین پخش «شهروند و مافیا» دیگر برنامه شبکه نسیم از هفته پیش رو به روز‌های شنبه تا دوشنبه ساعت ۲۱:۳۰ تغییر یافت که پس از آن از هفته بعد، چهار روز در هفته و از شنبه تا سه‌شنبه پخش می‌شود.

«نسیم آوا» با اجرای محمدرضا محبی با پخش موسیقی هنرمندان محبوب کشورمان سه‌شنبه در شب نیمه شعبان و نیز پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۱ از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

«جورچین» به تهیه‌کنندگی محمد تاجیک و کارگردانی یزدان فتوحی با رویکرد جدید در قالب طنز و روایت شیرین دهه ۱۳۶۰ با استفاده از بازیگران حوزه طنز در کنار استعداد‌های جدید سه‌شنبه تا جمعه ساعت ۲۰ پخش می‌شود.

برنامه طنز «کافی‌شات» با ساختار اجتماعی که در هر قسمت به موضوعات طنز اجتماعی و مسائل روز جامعه می‌پردازد، روز‌های فرد ساعت ۱۹ از شبکه نسیم روی آنتن می‌رود.

همچین دیگر برنامه‌های شبکه نسیم از جمله «خانه جلال» روز‌های زوج ساعت ۱۹، «از این به بعد» شنبه تا دوشنبه ساعت ۲۰، «قندون» روز‌های فرد و «بی سیم» روز‌های زوج ساعت ۲۰ در هفته جاری پخش خود را ادامه خواهند داد./ تسنیم

برچسب ها: نیمه شعبان شبکه نسیم برنامه تلویزیونی
ارسال نظر