۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۰
تعداد بازدید: ۱۲۳۶۵۶
چمران در پی مسمومیت دانش‌آموزان:
رئیس شورای شهر تهران به موضوع مسمومیت دانش آموزان در مدارس تهران واکنش نشان داد.
کد خبر: ۲۷۹۹۱

صبحت‌های مسئولین بیشتر به جوک شبیه است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در یکصد و سی و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران و با اشاره به حوادث به وقوع پیوسته در مدارس گفت: متأسفانه علت مسمومیت تعدادی از دانش آموزان هنوز مشخص نشده است و امیدواریم دستگاه‌های امنیتی، وزارت بهداشت و وزارت آموزش و پرورش هرچه زودتر نتیجه کار را اعلام کنند.

وی ادامه داد: در زمینه مسمومیت‌ها نگرانی‌هایی به وجود آمده و امید است با اعلام نتایج در این خصوص، کسانی که در داخل و خارج از کشور به موضوع دامن می‌زنند، موجب نگرانی بیشتر نشوند البته اشک تمساح‌هایی که دیگران می‌ریزند بیشتر به لطیفه شبیه است.

چمران تصریح: سفرای کشور‌هایی مثل انگلیس در جنگ جهانی اول ۱۰ میلیون نفر از ملت ما را به دلیل قحطی مصنوعی به کام مرگ کشاندند. وقتی در چنین مواردی دلسوزی می‌کنند خودشان ریشه مشکلات و منشأ مشکلات برای دانش آموزان خودشان هستند.

رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: این قدرت‌ها به دنبال فریاد و دلسوزی برای دانش آموزانمان افتاده‌اند و ما برای دانش آموزانی که مسموم شدند آرزوی سلامتی داریم.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه کسانی که برای دختران ما دلسوزی می‌کنند بدانند که در کشور ما، وزارت آموزش و پرورش و بنیاد برکت و دیگر نهاد‌ها مدرسه می‌سازند، خاطرنشان کرد: برخورد مسئولین ما با دختران اینگونه است و صبحت‌هایی که مطرح می‌شود بیشتر به جوک شبیه است و امیدواریم سریع‌تر ریشه یابی و از حوادث بعدی جلوگیری کنند./ مهر

برچسب ها: مهدی چمران شورای شهر تهران مسمومیت
ارسال نظر
آخرین اخبار